Frezowane metodą CNC z najwyższej jakości aluminium, dopracowane do perfekcji pod kątem ergonomii, bajecznie łatwe w montażu i obsłudze dźwignie hamulca marki TRW-Lucas występują w dwóch rodzajach: Racing oraz Street.

 

Dedykowane do motocykli wyścigowych klamki serii Racing, a do pojazdów drogowych serii Street, zapewniają optymalną kontrolę układu hamowania. Dzieki zastąpieniu dźwigienki systemem wielostopniowej regulacji kołowej, ustawienie idealnej odległości klamki od manetki stało się jeszcze prostsze i szybsze – nawet w rękawiczkach.

 

Ergonomiczna konstrukcja klamek TRW-Lucas zapewnia optymalny chwyt, co odgrywa niebagatelną rolę przy szybkości reakcji, nieważne czy to na torze, czy na ulicy.

 

Klamki serii Street posiadają chwyt o długości 80 mm z ustalonym punktem łamania w celu zapewnienia większego bezpieczeństwa, natomiast chwyt klamek wersji Racing jest o 30 mm krótszy.

 

Klamki TRW-Lucas występują w czterech kolorach: czarnym, srebrnym, tytanowym oraz w specjalnym kolorze – złotym. Pokrętło regulacji standardowo występuje w kolorze czarnym, ale na zamówienie dostępne są również kolory: tytanowy, niebieski, czerwony, złoty i srebrny. Daje to niesamowitą możliwość dobrania dźwigni idealnie pod kolor twojego motocykla.

 

Wszystkie dźwignie oraz zestawy regulacji TRW-Lucas dostępne są także w postaci części zamiennych.

 

Wejźdź na stronę i dobierz dźwignię hamulca do twojego motocykla. Ceny poszczególnych produktów znajdziecie u dystrybutorów.

 

Więcej w Akcesoria
Długodystansowy test blokad Abus – Granit X-Plus 540, Detecto 8008, City Chain X-Plus [VIDEO]

Firma Abus na gwiazdkę zrobiła nam prezent, dając na użytkowanie naszej redakcji swoje trzy topowe blokady - ulock Granit X-Plus...

Zamknij