Jakie wybrać klocki hamulcowe do jazdy sportowej i na drogi? SRT Sinter Road & Track marki TRW - Motogen.pl

– Wymagający motocyklista potrzebuje wysokiej jakości klocków hamulcowych.
– SRT Sinter Road & Track marki TRW to najwyższy model gwarantujący wydajność na drogach publicznych i na torach.
– Maksymalne bezpieczeństwo dzięki technologii NRS™.

Wielu motocyklistów uwielbia dynamiczną jazdę. Często odwiedzają wszelkie track-daye i każdą wolną chwilę przeznaczają na rozwój swoich umiejętności. Eksploatacja w takich warunkach to duże wyzwanie dla układu hamulcowego, a w szczególności wkładek ciernych – klocków hamulcowych.

TRW SRT

To specjalnie dla nich marka TRW przygotowała najbardziej wydajne okładziny hamulcowe z homologacją drogową, Premium SRT Sinter Road & Track. Zapewniają one największą trwałość, doskonałą dozowalność oraz niezwykle precyzyjne hamowanie; będą zatem najlepszym wyborem dla amatorów o sportowym zacięciu!

Wraz z wprowadzeniem do produkcji SRT Sinter Road & Track marka TRW opracowała dwa ciekawe rozwiązania: pierwszą z nich jest nowa, unikalna metoda produkcji. Mieszanka elementu ciernego ze spieku metalowego jest nanoszona w procesie spiekania na gorąco pod działaniem prądu o wysokim napięciu (w wyniku indukcji elektrycznej).

SRT Sinter Road & Track marki TRW

Taki proces zapewnia stały współczynnik tarcia, aż do osiągnięcia minimum płaszczyzny ciernej oraz doskonałą, jednolitą strukturę okładziny. Dzięki temu, bez względu na stopień zużycia, wydajność i idealna dozowalność zaspokoją najbardziej wymagających kierowców.

Ponadto TRW opatentowało metodę NRS, czyli specjalną budowę podstawy klocków hamulcowych uniemożliwiającą rozwarstwienie mieszanki ciernej. A to oznacza, że bez względu na obciążenia, nie uszkodzimy jej mechanicznie…

Klocki hamulcowe SRT Sinter Road & Track TRW posiadają homologację ABE i doskonale współpracują zarówno z oryginalnymi tarczami hamulcowymi, jak i tymi oferowanymi przez TRW. Co najważniejsze – przeznaczone są do użytku na drogach publicznych.

Sportowe klocki SRT Sinter Road & Track marki TRW

Do zastosowań typowo torowych i wyczynowych, TRW zaleca okładziny z przeznaczeniem do wyczynowych sportów motocyklowych, jak SCR, czy SRQ.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: trwaftermarket.com/pl/motocykl/

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany