Jak dopasować podnóżki w motocyklu sportowym [Sety do modeli Suzuki, Honda, Yamaha, BMW...] - Motogen.pl
  • Akcesoryjne sety – podnóżki mogą poprawić wygląd motocykla, ale przede wszystkim mają wpływ na pozycję ciała motocyklisty.
  • Podnóżki TRW to oszczędność masy, podwyższenie prześwitu, możliwość regulacji i wysoka jakość.
  • Jako jedne z niewielu, sety TRW posiadają homologację do użytku na drogach publicznych.

Optymalne dopasowanie podnóżków to poprawa komfortu, ergonomii oraz pozycji na motocyklu. Pośrednio przyczynia się także do zwiększenia bezpieczeństwa kierującego. Efektem ich montażu będzie zwiększony prześwit motocykla w złożeniu oraz obniżenie jego masy. Duży zakres regulacji sportowych setów pozwala na stworzenie optymalnej pozycji w zależności od potrzeb kierującego.

Jakie ustawienia podnóżków wybrać? Wszystko zależy od indywidualnych, aktualnych preferencji. Inne ustawienia będą optymalne do jazdy turystycznej, inne do dynamicznej. Jednak bez względu na sytuację – niewielkie i nieskomplikowane czynności warsztatowe wymagane przy zmianie położenia podnóżka, przełożą się na odczuwalną jakość i bezpieczeństwo prowadzenia w każdych warunkach.

Zmiana usytuowania punktu podparcia stóp może odbywać się w osiach pionowych i wzdłużnych motocykla. Dzięki temu znacząco zmienimy kąt ugięcia kolan oraz stawów skokowych, co wpłynie także na komfort i pozycję całego ciała. To także doskonałe rozwiązanie dla osób o niestandardowych gabarytach chcących pewnie czuć się na motocyklu.

Sportowe sety oferowane przez TRW w przeciwieństwie do większości produktów oferowanych na polskim rynku posiadają homologację drogową, co umożliwia ich wykorzystanie na drogach publicznych (modele wyłącznie torowe są także dostępne w ofercie producenta).

Sety wykonane są z lekkiego stopu aluminium, który cechuje się wysoką wytrzymałością. Motocykliści cenią sobie sety TRW za poprawę wyglądu motocykla, za możliwość stylistycznej personalizacji motocykla wraz z innymi akcesoriami, a także za zmniejszenie masy oraz poprawę komfortu jazdy.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: trwaftermarket.com/pl/motocykl/

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany