MV Agusta Dragster 800 RR, pierwsze teaserowo-testowe wrażenia z jazdy - Motogen.pl

Już za chwilę na łamach naszego serwisu pojawi się test porównawczy MV Agusty Dragster 800 RR Pirelli z najnowszym wcieleniem Suzuki Katany. Właśnie też skończyliśmy nagrywać materiał do filmu o tych dwóch motocyklach na nasz kanał youtube.

Tydzień Okazji z MV Agusta Warszawa – sprawdź promocje dealera w dniach 26-31 sierpnia 2019!

Zanim jednak będziecie mogli zobaczyć nasz film i przeczytać materiał, zapraszamy do obejrzenia video przygotowanego przez Włochów z Varese:

Cóż możemy dodać od siebie? Motocykl na żywo prezentuje się lepiej niż na zdjęciach, jego wydech brzmi obłędnie, czego nie słychać na filmie, a sprzęt lepiej jeździ na kapciu niż to pokazane jest w tym video.

Czy warto kupić Dragstera? Jeśli chcesz mieć motocykl nietuzinkowy i piękny, którego jednocześnie będziesz się trochę obawiał, no i masz na to środki, to… zdecydowanie tak!

Ten materiał wchodzi w skład tygodnia z Suzuki Motors Warszawa i MV Agusta Warszawa czyli projektu Lato w Mieście z Motogen.pl. Śledźcie to wydarzenie na Instagramie, Facebooku oraz oczywiście naszym serwisie Motogen.pl. 

Całościowo nad tym wydarzeniem patronat objęły firmy: Shoei Europe, TRW, Pirelli, BNP Paribas oraz oczywiście I’M Inter Motors!

Więcej o motocyklach MV Agusta