Tyle dobrego, że zamiast niepotrzebnie panikować, MV Agusta podchodzi do wirusa z jajem.

Włochy są trzecim państwem po Chinach i Południowej Korei pod względem wykrytych przypadków koronawirusa (SARS-CoV-2). Zdecydowana większość przypadków skupia się w północnej części kraju – to właśnie tam zlokalizowanych jest wiele fabryk motocykli, samochodów i innego przemysłu. Tam też, w Varese mieści się fabryka MV Agusty.

Włosi postanowili podejść do koronawirusa z jajem. Dnia 1 marca udostępnili film odnoszący się do epidemii.

W krótkim, 30-sekundowym klipie prezentują środki bezpieczeństwa. Wszyscy pracownicy mają mierzoną temperaturę (to bardzo dobrze) oraz noszą maski (tu skuteczność może być wątpliwa).

Włosi informują, że wszyscy są w dobrych humorach i pracują jak zwykle. Podkreślają, że produkują motocykle najszybsze, najpiękniejsze oraz najbezpieczniejsze. Po czym… mierzą motocyklowi temperaturę i zakładają mu gigantyczną maseczkę…

together #controcorona

Opublikowany przez MV Agusta Motor Niedziela, 1 marca 2020

My czujemy się, jakby ktoś opowiedział nam właśnie najsuchszy suchar spośród sucharów… Nie jesteśmy pewni czy się śmiać, czy opuścić ręce. A jak Wy uważacie – hit czy kit?

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

Więcej w Newsy, Po godzinach, Śmieszne, felietony, Ze świata
Odwiedź stoisko Motor-Land na Warsaw Motorcycle Show 2020: nowości Benelli, Kymco, Keeway, NIU

Serdecznie zapraszamy na stoisko Motor-Land, importera marek Kymco, Benelli, NIU, oraz Keeway! Nowości na 2020 na Warsaw Motorcycle Show –...

Zamknij