Ticket to Ride to najnowsza promocja Yamahy na motocykle z segmentu Sport Touring. Tylko do 6 października br. przy zakupie dowolnego Tracera z rocznika modelowego 2020, Klient otrzyma pakiet korzyści idealny do rozpoczęcia jazdy jednośladem.

W skład promocyjnego zestawu wchodzą oryginalne akcesoria Yamahy i pierwszy przegląd.  Im wyższy model, tym większe korzyści:

  • przy zakupie nowego Tracera 700 dostaniesz 1500 zł na akcesoria Yamahy i pierwszy przegląd za 1 zł,
  • przy zakupie Tracera 900 lub 900 GT otrzymasz aż 2500 zł na akcesoria Yamahy i pierwszy przegląd za 1 zł.

W promocji można wybrać dowolne akcesoria marki Yamaha, np. centralny kufer, wysoką szybę czy podgrzewane manetki, dzięki którym Twój Tracer będzie gotowy na dalszą przygodę. Dodatkowo dealer dokona w cenie pierwszego przeglądu po tysiącu przejechanych kilometrów, który obejmuje wymianę oleju z filtrem i dokładną kontrolę motocykla po rozpoczęciu eksploatacji.

Motocykle Tracer 700 oraz Tracer 900 / GT to wszechstronne modele sportowo-turystyczne, wyposażone w dynamiczne silniki o dużym przyroście momentu obrotowego i mocy. Ich kompaktowe, aerodynamiczne konstrukcje, regulowane zawieszenia i liczne udogodnienia docenia motocykliści podczas codziennej jazdy i w dalekiej trasie.

Promocja ważna do 06.10.2020, regulamin dostępny tutaj.

Więcej w Newsy, Z Kraju
Nowy silnik i nowa Yamaha MT-09 na 2021?

Z wyników testów emisji spalin wynika, że Yamaha MT-09 otrzyma nowy, nieznacznie większy oraz mocniejszy silnik zgodny z Euro 5!

Zamknij