Ewan McGregor znów z Moto Guzzi - Motogen.pl

Związek między Moto Guzzi i szkockim aktorem jest autentyczny i wynika z miłości McGregora do motocykli, szczególnie tych z Mandello. Znany jest nie tylko ze swojej gry aktorskiej w ponad pięćdziesięciu produkcjach filmowych, ale również z programu dokumentalno-podróżniczego „Long Way Round”, gdzie okrążył świat na motocyklu.

McGregor jako pasjonat motocykli upodobał sobie jedną markę, Moto Guzzi. Po raz drugi stał się twarzą kampanii promującej jednoślad z Mandello. Współpraca ta jest unikalna i prawdziwa, dzięki motocyklowemu podejściu McGregora. Zanim zgodził się zostać twarzą kampanii, jak przystało na prawdziwego motocyklistę, Ewan postanowił przetestować osobiście motocykl, za który miał poręczyć.

Taka rekomendacja zobowiązuje! Moto Guzzi informuje, że testy poszły pomyślnie i Ewan McGregor po raz drugi promuje motocykl spod znaku Orła.

Zdjęcia realizowane w pięknych okolicznościach przyrody na Sardynii wykonane zostały przez Paolo Zambaldiego, a cały projekt jest pomysłem dyrektora artystycznego Luca Eremo.

Więcej o samym motocyklu możecie dowiedzieć się odwiedzając stronę: www.v85tt.motoguzzi-poland.pl

Więcej o motocyklach Moto Guzzi