Setne urodziny Moto Guzzi wraz z prezentacją malowań Centenario w salonach Moto Guzzi - Motogen.pl

Jedna z najstarszych marek motocyklowych na świcie, produkująca swoje motocykle niezmiennie w tym samym, pięknym miejscu nad jeziorem Como we Włoszech, duma i pierwowzór, tego co nazywamy „włoskimi motocyklami klasycznymi” obchodzi  w tym roku swoje setne urodziny.

Właśnie dlatego, Moto Guzzi Polska wraz z siecią dealerską zapraszają do salonów Moto Guzzi w dniu 13.03.2021, gdzie świętować będziemy wspólnie podczas wydarzenia, które odbędzie się we wszystkich punktach dealerskich w jednym czasie. Na miejscu czeka Was moc atrakcji, w tym przede wszystkim to najważniejsze, prezentacja nowych modeli Moto Guzzi na rok 2021, również w rocznicowym malowaniu Centenario.

W tym dniu czeka na Was oczywiście pyszna, włoska kawa, urodzinowe Prosecco oraz tort. Nie zabraknie również upominków, konkursów z nagrodami i specjalnych atrakcji, w tym m.in. rozmowy dwóch znanych i lubianych dziennikarzy motocyklowych, Mariusza Rakowskiego oraz Piotra Baryły, którzy jako pierwsi mieli okazję przetestować nowe modele V7. Opowiedzą również o swoich przygodach z Moto Guzzi. Pierwszy z nich jest obecnie właścicielem V85TT, a drugi opowie o swoich przygodach ze zlotu Moto Guzzi Club Poland, na którym był już kilkukrotnie. Obaj Panowie pojawią się w salonie Liberty Motors Piaseczno, jednakże importer zapewnia transmisję Live, by również w pozostałych salonach goście i miłośnicy marki Moto Guzzi mogli dowiedzieć się najciekawszych szczegółów z testu nowych V7.

Dodatkowo, podczas tego wydarzenia ogłoszony zostanie wielki konkurs Moto Guzzi Polska, którego nagrodą główną będzie wyjazd do Mandello del Lario na obchody GMG (Giornate Mondiali Guzzi), czyli wrześniowej imprezy samego producenta znad jeziora Como. Szczegóły podane zostaną podczas wydarzenia.

Salony Moto Guzzi, w których obchodzone będą urodziny i prezentacja:

  • Liberty Motors Piaseczno, ul. Puławska 44D, 05-500 Piaseczno
  • Liberty Motors Wrocław, al. Jana III Sobieskiego 5, 51-301 Wrocław
  • Moto Mio Kraków, ul. Zakopiańska 171a, 30-435 Kraków
  • Centrum-Motocykli Poznań (nowy dealer), ul. Lutycka 95a, 60-478 Poznań

BĄDŹCIE Z NAMI 13.03.2021!

Zespół Moto Guzzi Polska


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany