BMW trzy elektryzujące litery rozpoczynające projekt Lato w Mieście - Motogen.pl

BMW Motorrad – europejska jakość, najnowsze rozwiązania technologiczne i świetny design motocykli, obok których żaden motocyklista nie może przejść obojętnie. Żaden i na pewno nie my! Dlatego też wakacyjny projekt Lato w Mieście zaczynamy właśnie od tygodnia z marką BMW.

Na nasze redakcyjne testy czekają już dwa turystyczne enduro, czyli BMW F 750 GS i F 850 GS oraz skuter z biało-niebieskim śmigłem, czyli C 400 GT. Lato w Mieście nie oznacza tylko i wyłącznie miejskich testów i, choć pewnie C 400 testować będziemy właśnie w betonowej dżungli, to GS-y zamierzamy zabrać na testowe przejażdżki, nie tylko po asfalcie i nie tylko w okolicach stolicy! Śledźcie losy „naszych” beemek na Instagramie, Facebooku oraz oczywiście naszym serwisie Motogen.pl.

Punktem kulminacyjnym tygodnia z marką BMW będzie spotkanie z Wami, Drodzy Czytelnicy, czyli Dni Otwarte w BMW Liberty Motors 27 lipca. Wśród atrakcji zaplanowanych przez tego warszawskiego dealera będą: jazdy testowe motocyklami BMW w formie przejażdżki z ekipą Motogen.pl, pyszne jedzenie z grilla, promocje na motocykle i akcesoria motocyklowe, wyjątkowe oferty cenowe i rabaty – obowiązujące tylko i wyłącznie tego dnia! Do tego konkursy z nagrodami, mega atmosfera i wspaniała pogoda – zamówiona wspólnymi siłami przez dealerstwo Liberty Motors oraz Motogen.pl. Ta impreza musi się udać, a nie uda się bez Ciebie!

Całościowo nad wydarzeniem patronat objęły firmy: Shoei Europe, TRW, Pirelli, BNP Paribasoraz I’M Inter Motors!

Więcej o motocyklach BMW