Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej

Porady

Zestaw przydatnych porad dla każdego motocyklisty. Jak wybrać używany motocykl, jak wybrać akcesoria motocyklowe i inne artykuły.

29.09.2016

Jakie prawo jazdy do kierowania motocyklem? Przewodnik po kategoriach

  PORADY
Każdy motocyklista zaczyna swoją przygodę z jednośladami od kursu na prawo jazdy. Jest jednak kilka kategorii tego dokumentu, które pozwalają jeździć motocyklami po drogach publicznych. Postaramy się w telegraficznym skrócie to usystematyzować.

Przed tygodniem w Motowizji, a dziś u nas - Akademia AJP, odc. 20

  PORADY
W czwartek 22 września na kanale Motowizja zaprezentowano po raz pierwszy 20 odcinek Akademii AJP, programu przeznaczonego dla adeptów enduro. Dziś możecie go obejrzeć na Motogen.pl.

14.09.2016

BMW R nineT Scrambler zdaje egzamin na prawo jazdy kategorii A

  PORADY
BMW R nineT Scrambler to nietuzinkowy pojazd. Wersja testowa, która do nas trafiła osadzona była na pięknych szprychowych kołach i kostkowych oponach. Czy niemiecki Scrambler przebrnie przez dwa podstawowe manewry egzaminacyjne na prawo jazdy kategorii A?

01.09.2016

Akademia AJP: dziś premiera 17 odcinka, a u nas 15 i 16

  PORADY
Jak zwykle w czwartek o godzinie 21 na kanale Motowizja kolejny odcinek Akademii AJP. Będzie też okazja, by obejrzeć dwa poprzednie odcinki.

Moto Guzzi V9 zdaje egzamin na prawo jazdy kategorii A

1 PORADY
Moto Guzzi V9 w wersji Bobber ma baloniaste koła przez co wymaga większej precyzji przy pokonywaniu zakrętów. Czy takim motocyklem można płynnie przejść dwa najważniejsze manewry egzaminacyjne na prawo jazdy kategorii A?

31.08.2016

KTM Super Duke GT zdaje egzamin na prawo jazdy kategorii A

  PORADY
Czy taki potwór z zacięciem turystycznym jakim jest KTM Super Duke GT jest w stanie wpisać się w manewry egzaminacyjne na prawo jazdy kategorii A?

25.08.2016

Akademia AJP: dziś premiera 15 odcinka, a u nas 14

  PORADY
Dziś w kanale Motowizja premiera 15 odcinka Akademii AJP. A u nas w 14 odcinku - przeciwskręt.

17.08.2016

Honda Africa Twin (CRF1000L) zdaje egzamin na prawo jazdy kategorii A

  PORADY
O tym, że nowa Africa Twin jest genialna rozpisywaliśmy się już na kilka sposobów. Mało tego zabieramy ją w ten weekend na test porównawczy i też coś czujemy, że padnie o niej dobre słowo. Czy taki rodzaj motocykla jest jednak stworzony do wykonywania manewrów wymaganych podczas egzaminu na prawo jazdy kategorii A?

Zrób to sam: wymiana świecy zapłonowej

1 PORADY CIEKAWOSTKI
Montaż świec zapłonowych to jedna z najczęściej wykonywanych czynności serwisowych przez użytkownika motocykla. Nie jest zadaniem trudnym, ale warto pamiętać o kilku rzeczach, w przeciwnym razie nie unikniemy kosztownych i dość skomplikowanych napraw.

11.08.2016

Akademia AJP: dziś premiera 14 odcinka, a u nas 13

  PORADY
Dziś o 21:00 w kanale Motowizja premiera 14 odcinka Akademii AJP - "przeciwskręt". A u nas w 13 odcinku: "Technika jazdy: pokonywanie prostej"...

10.08.2016

Romet ADV250 zdaje egzamin na prawo jazdy kategorii A

  PORADY
Ten sprzęt dużo namieszał na rynku. Prawdopodobnie dlatego, że Romet AdV250 to pierwszy, dostępny w naszym kraju, pojazd segmentu adventure, o pojemności ćwierć litra. Czy przejdzie egzamin na prawo jazdy kategorii A?

05.08.2016

Elektryczny Victory Empulse R zdaje egzamin na prawo jazdy kategorii A

  PORADY
Taki oto wynalazek zawitał do naszej redakcji – zasilany silnikiem elektrycznym Victory Empulse R. Ciekawa konstrukcja, całkiem szybki silnik, zasięg ponad 200 km, ale czy sprawdzi się na placu manewrowym?

02.08.2016

Yamaha MT-10 zdaje egzamin na prawo jazdy kategorii A

  PORADY
Zabraliśmy najmocniejszego nakeda z rodziny MT na plac manewrowy i postanowiliśmy sprawdzić, czy sportowy rodowód tego motocykla pomoże, czy wręcz zaszkodzi w pokonywaniu dwóch podstawowych manewrów egzaminacyjnych na prawo jazdy kategorii A. Yamaha MT-10 pokonała ósemkę oraz wolny slalom. Efekt?

28.07.2016

Akademia AJP: dziś premiera 12 odcinka, a u nas 10 i 11

  PORADY
Dziś w kanale Motowizja premiera 12 odcinka Akademii AJP. A u nas w 11 odcinku - balans ciała na motocyklu enduro.

12.07.2016

Harley-Davidson Roadster zdaje egzamin na prawo jazdy kategorii A

2 PORADY
O Harley-Davidson krąży niesłuszna opinia, że te motocykle nie skręcają i nie hamują. Czyżby? Wzięliśmy na plac manewrowy już drugi jednoślad tej marki.

30.06.2016

Akademia AJP Enduro – dziś premiera 9 odcinka. A u nas ósmy

  PORADY
W czwartek, jak co tydzień, premiera kolejnego, już 9 odcinka Akademii AJP Enduro na kanale Motowizja. A u nas możecie już oglądać odcinek 8 i wszystkie poprzednie.

23.06.2016

Akademia AJP Enduro – dziś premiera 8 odcinka. A u nas siódmy

  PORADY
W czwartek, jak co tydzień, premiera kolejnego, ósmego odcinka Akademii AJP Enduro na kanale Motowizja. A u nas możecie już oglądać odcinek 6 i wszystkie poprzednie.

16.06.2016

Akademia AJP Enduro – dziś premiera 7 odcinka. A u nas szósty

  PORADY
W czwartek, jak co tydzień, premiera kolejnego odcinka Akademii AJP Enduro na kanale Motowizja. A u nas możecie już oglądać odcinek 6 i wszystkie poprzednie.

13.06.2016

Husqvarna 701 Supermoto zdaje egzamin na prawo jazdy kategorii A w drifterskim stylu (wideo)

  PORADY
„Jak one zdają egzamin?” to nasz cykl, w którym testujemy poszczególne motocykle pod kątem zdawania przez nie egzaminu na prawo jazdy kategorii A. Husqvarna 701 Supermoto współpracowała z nami do tego stopnia, że pokusiliśmy się o wprowadzenie modyfikacji do sposobu egzaminowania.

09.06.2016

Przyczepa, bus czy może na kołach? Jak przewozić motocykle?

1 PORADY
Całkiem niedawno mieliśmy podobny dylemat. Na treningi Jacka Grandysa, które odbywały się na torze Slovakia Ring, mieliśmy do zabrania dwa motocykle. Jak dostarczyć je na tor? Przewieźć je na przyczepie, busem czy pojechać na kołach?

archiwum

1    2  3  4    11

Sonda

wypowiedz się
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści