Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Akcesoria motocyklowe Przejmij kontrolę nad swoim motocyklem Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Akcesoria

Przejmij kontrolę nad swoim motocyklem

Najnowsze supersportowe motocykle jak Ducati Panigale czy BMW S1000RR posiadają opcję kontroli trakcji i z miejsca podbiły czołowe lokaty na torach. Do tego ten system coraz częściej trafia do motocykli, które nie tylko wykręcają czasy w wyścigach, ale codziennie dowożą nas do pracy. Jeśli chcesz mieć lepszą kontrolę nad bezpieczeństwem również w swoim motocyklu, system Bazzaza zapobiega niechcianym uślizgom tylnego koła.

Kontrola trakcji to oczywiście nie tylko sport. Sytuacje każdego dnia narażają nas na niebezpieczeństwo uślizgu i dotkliwego upadku. Sliski asfalt po deszczu, rozlany olej, piasek na zakręcie – motocykliści wiedzą, że prędzej czy później trafi również na nich, dlaczego nie wspomóc się sprawdzoną elektroniką, która załatwi sprawę lepiej niż człowiek?

 

Bazzaz Z-Fi TC łączy w sobie wszelkie zalety zwykłego Z-Fi, dodając do tego wszystkie korzyści z posiadania kontroli trakcji. Większe bezpieczeństwo i lepsze czasy na torze w jednym opakowaniu.

 

Więcej na temat modułu Z-Fi TC, cennik i informację o punktach dystrybucji znajdziecie na oficjalnej stronie dystrybutora.

Dystrybutor:

GRANDys duo

ul. Sarmacka 17

93-320 Łódź

tel. 42 646 55 55

fax 42 646 45 55

info@grandysduo.com.pl

 

oceń ten materiał:
Bazzaz Z-Fi TC Bazzaz Z-Fi TC
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści