Firma GRANDys duo od lat znana jest motocyklistom, którzy szczególnie upodobali sobie osiągi, sport i rywalizację. Nie ma się czemu dziwić, skoro są oni wyłącznym przedstawicielem na Polskę m.in. takich marek jak Akrapovič, Yoshimura, Daytona, Brembo czy PSI.

Ale GRANDys duo to nie tylko importer. To także promotor sportu motocyklowego, który w swoim portfolio ma wiele tytułów Mistrza Polski. Na ten rok GRANDys duo znów jest aktywna w Mistrzostwach Świata Superbike jako partner zespołu Pata Yamaha Official World SBK.

W tym sezonie wzorem lat poprzednich wraz z GRANDys duo trenować można będzie w terminach 2-3 maja i 21-22 września na torze Slovakiaring, a 1-2 czerwca na węgierskim Pannonia Ringu. Wśród uczestników, którzy wezmą udział we wszystkich treningach GRANDys duo rozlosowane zostaną specjalne nagrody – dwa jednoosobowe, w pełni opłacone zaproszenia na hiszpańską rundę WSBK i wejścówki VIP do teamu Pata Yamaha Official World SBK. O poprzednich treningach GRANDys duo pisaliśmy tutaj.

GRANDys duo to także dystrybutor biletów na GP Czech w MotoGP, które w tym roku odbędzie się w dniach 19-21sierpnia, oczywiście na torze Brno.

Konferencja GRANDys duo zgromadziła najważniejszych graczy detalicznych na polskim rynku, jak i przedstawicieli producentów. Właśnie ich obecność podkreśla, jak ważnym partnerem dla nich jest łódzka firma GRANDys duo. Po części oficjalnej odbyła się ta nieco mniej oficjalna, a zabawa w doborowym towarzystwie, przy wyśmienitej strawie i napitku trwała do białego rana.

Zdjęcia: Agencja Świderek