WSBK 2015: GRANDys duo kolejny sezon z Crescent Suzuki - Motogen.pl

Po udanym sezonie 2014, gdy dzięki zwycięstwu w Australii logo polskiej firmy po raz pierwszy w historii widoczne było na najwyższym stopniu podium mistrzostw Świata Superbike w nowym sezonie współpraca będzie kontynuowana. Wspólne działania GRANDys duo i Crescent Suzuki nie ograniczała się tylko do startów w mistrzostwach Świata. Zawodnicy zespołu uczestniczyli w treningach GRANDys duo Promotion na torze Pannoniaring, dzieląc się z uczestnikami swoim doświadczeniem. W nadchodzącym sezonie treningi będą kontynuowane, a zapisy na pierwsze zajęcia w kwietniu już trwają.

Firma GRANDys duo to jeden z liderów w branży dystrybucji części i akcesoriów motocyklowych w Polsce. Przez wiele lat z sukcesami prowadziła fabryczny zespół Suzuki w Polsce oraz organizowała puchary markowe tej marki w naszym kraju. Po imponujących sukcesach Suzuki GRANDys duo w Polsce i Europie Centralnej od sezonu 2014 firma postanowiła zaznaczyć swoją obecność także na poziomie mistrzostw Świata.
 
W sezonie 2015 kontynuowane będą też treningi na torach Pannoniaring i Slovakiaring. Więcej informacji na temat treningów, daty i formularze zgłoszeniowe na stronie www.grandysduo.com.
 
Jacek Grandys, właściciel GRANDys duo:

Od początku nasza współpraca układa się wzorcowo i formalnością było jej przedłużenie na kolejny sezon. W zeszłym sezonie nasze logo było widoczne na podiach mistrzostw Świata, a uczestnicy treningów GRANDys duo Promotion mogli z bliska obserwować pracę jednego z najlepszych zespołów na Świecie i jeździć razem z zawodnikami najwyższej klasy. Liczę, że w 2015 roku odniesiemy jeszcze więcej sukcesów i zorganizujemy wspaniałe imprezy dla naszych klientów. 

Paul Denning , Team Manager:

Jacek i jego firma mają dużo doświadczenia w prowadzeniu własnego zespołu wyścigowego, dlatego wiedzą, że nie jest to łatwe i że stała współpraca może zaowocować sukcesem. Jesteśmy bardzo szczęśliwi z kontynuacji współpracy i mamy nadzieję na lepsze wyniki w tym sezonie, aby bardziej wzmocnić wizerunek zespołu oraz GRANDys duo w Polsce i regionie.