Trenuj razem z nami – rozdajemy wejściówki na Suzuki Shell Moto Szkoła - Motogen.pl

Taką bardzo sprecyzowaną jest organizowana przez Suzuki, bardzo popularna „Suzuki Shell Moto Szkoła”, w której uczestnicy na dwóch dostępnych poziomach uczą się podstawowych aspektów związanych z szeroko rozumianym bezpiecznym poruszaniem się motocyklem. Szkolenia te są organizowane specjalnie dla właścicieli Suzuki w wielu miejscach w Polsce, na specjalnie przygotowanych obiektach.

Nasza redakcja już od 2010 roku aktywnie uczestniczy w szkoleniach Suzuki i nigdy przesadą nie było opisywanie ich w superlatywach. Wyjątkowo przystępna cena 150 zł powoduje, że wielu właścicieli Suzuki słusznie decyduje się zainwestować równowartość dwóch tankowań w podniesienie swoich umiejętności pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Cała redakcja szkoli się z Suzuki, zobacz nasze relacje:
z tytułem wiadomości Suzuki Shell Moto Szkoła. Konkurs trwa do odwołania o którym poinformujemy Was w aktualizacji. Wejściówkę oczywiście mamy na każdą z pozostałych trzech edycji, więc łącznie nagrodzimy trzy osoby – po jednej na każdy region.

Aby wszystko poszło sprawnie, wraz z odpowiedziami dodajcie swoje imię, nazwisko, model motocykla i numer telefonu. Podkreślamy, że na miejscu stawić się trzeba motocyklem Suzuki! Powodzenia.