Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Nowy salon dealerski marki Indian w Polsce Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Nowy salon dealerski marki Indian w Polsce

Indian, najstarszy amerykański producent motocykli, kontynuuje rozwój sieci dealerskiej nad Wisłą.

19 grudnia 2018 roku, V-Cruiser - wyłączny dystrybutor marki Indian w Polsce, podpisał umowę dealerską z firmą Moto-Trip z Krakowa.

 

Motocykle Indian wystawione będą na powierzchni 100m2 w dotychczasowym obiekcie dealera przy ulicy Drewnianej 4, a uroczyste otwarcie nowej ekspozycji planowane jest na początek marca. W perspektywie dwóch lat planowana jest budowa obiektu docelowego.

 

W salonie można będzie obejrzeć i nabyć motocykle, części zamienne oraz akcesoria marki Indian, jak również dokonać przeglądu lub naprawy maszyny.

 

"Otwarcie salonu w Krakowie to kolejny krok na drodze rozwoju marki Indian na polskim rynku. Cieszymy się, że do naszej sieci dealerskiej dołącza partner z doświadczeniem oraz mocną pozycją w Małopolsce.

 

Wierzymy, że ta współpraca przyczyni się to dalszego wzrostu udziału marki w Polsce oraz przysporzy marce nowych, zadowolonych, użytkowników." - mówi Norbert Perliński, dyrektor zarządzający V-Cruiser.

 

Salon w Krakowie czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 19:00, oraz w soboty w godzinach 10:00 - 14:00.

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści