Wykonaj jazdę testową Indianem i wygraj motocyklową podróż życia! - Motogen.pl

-> Umów się na jazdę testową dowolnym modelem Indian Motorcycle pomiędzy 20 lipca, a 31 września.
-> Odbierz limitowany kubek Indian Test Rider.
-> Zapisz się do konkursu i wygraj motocyklową jazdę testową życia.

Indian Motorcycle, pierwszy amerykański producent motocykli, ogłosił ogólnoeuropejski konkurs, dając uczestnikom szansę na wygranie ekskluzywnej motocyklowej jazdy testowej w 2021 roku. Warunkiem udziału w konkursie jest odbycie jazdy testowej, u autoryzowanego dealera marki Indian w terminie do końca września oraz opublikowanie w mediach społecznościowych odjechanego zdjęcia z tej jazdy.

Zaczynając od poniedziałku 20 lipca, należy umówić się na jazdę testową, a po jej odbyciu, opublikować w mediach społecznościowych zdjęcie z tej jazdy z użyciem hasztagu #IndianTestRide oraz oznaczyć swojego dealera. Indian Motorcycle będzie monitorować poprawnie otagowane i oznaczone hashtagami posty przez cały czas trwania konkursu, a po jego zakończeniu wybierze zwycięzców w oparciu o kreatywność oraz wyjątkowość ich zdjęć i zaprosi ich na przejażdżkę życia. Ponadto każdy kto wykona jazdę testową i zapisze się do konkursu, zostanie nagrodzony limitowanym kubkiem Indian Test Rider.

Czterech głównych zwycięzców zostanie zaproszonych przez Indian Motorcycle na jazdę testową życia, w skład której wchodzi:

  • Przelot do i z specjalnej lokalizacji na terenie Unii Europejskiej
  • 4 noclegi w hotelu z pełnym wyżywieniem
  • Nowy motocykl Indian Motorcycle udostępniony do jazd wraz z przewodnikiem
  • Profesjonalny fotograf, który utrwali całe doświadczenie na zdjęciach i filmie

Jazdę testową można odbyć dowolnym modelem z gamy Indian Motorcycle, włączając charakternego FTR 1200, zupełnie nowego Challengera oraz klasyczne modele z rodziny Scout i Roadmaster. Każdy motocyklista znajdzie coś dla siebie.

Aby znaleźć najbliższego dealera Indian Motorcycle i umówić jazdę testową, wejdź na stronę www.indianpoland.com.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany