Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju MotoParada Niepodległości - święto w motocyklowym klimacie Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

MotoParada Niepodległości - święto w motocyklowym klimacie

11 Listopada, w setną rocznicę odzyskania niepodległości, setki motocyklistów w biało-czerwonych barwach zagoszczą w Warszawie. Zarówno oni, jak też licznie zgromadzeni widzowie, będą mieli możliwość wzięcia udziału w patriotycznej paradzie jednośladów.

W Dzień Niepodległości odbywa się wiele uroczystości, a pamięć o naszej historii jest przedstawiana w rozmaity sposób. Motocykliści, Fundacja Jednym Śladem i Burmistrz Miasta Sulejówek zapraszają w ten szczególny dzień na MotoParadę Niepodległości!

MotoParada Niepodległości to ryk silników i dźwięk łopoczących na wietrze flag, które będzie słychać już z daleka. Start imprezy odbędzie się w Sulejówku przy ul. Paderewskiego, zaraz po wspólnym odśpiewaniu Hymnu Polski i po oficjalnym złożeniu kwiatów pod pomnikiem Marszałka. Następnie parada motocykli ruszy w stronę Warszawy.

MotoParada Niepodległości to motocyklowe wydarzenie ponad podziałami. Apolityczne, organizowane przez motocyklistów, by wspólnie celebrować rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Zapraszamy wszystkich motocyklistów, sympatyków jednośladów, jak i mieszkańców Sulejówka i Warszawy- mówią Agata Lewandowska z Fundacji Jednym Śladem i Jacek Durlik, organizatorzy imprezy.

Trasa tegorocznej edycji parady:

 

Parada motocykli wystartuje 11 listopada spod pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sulejówku z ul. Paderewskiego o godz. 13:30. Z Sulejówka motocykle przejadą w stronę ulic Warszawy, aby zakończyć w pobliżu Toru Łyżwiarskiego Stegny.

Przejazd:

 

ul. Paderewskiego nr 94 Sulejówek, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego – droga nr 638, ul. Trakt Brzeski, ul. Bronisława Czecha, ul. Płowiecka, Rondo Ignacego Mościckiego, ul. Płowiecka, ul. Grochowska, Rondo Wiatraczna, al. Stanów Zjednoczonych, trasa Łazienkowska, pl. Na Rozdrożu, al. Ujazdowskie, ul. Belwederska, ul. Sobieskiego, ul. Idzikowskiego, ul Pory.

Uczestnicy:

 

Zapraszamy motocyklistów do aktywnego uczestnictwa i przybrania swoich maszyn w patriotyczne atrybuty.

 

  • godz. 12:00 Burmistrz Miasta Sulejówek zaprasza na wspólne odśpiewanie Hymnu Polski
  • godz. 12:00-13:30 Zbiórka motocyklistów przy ul. Paderewskiego, Sulejówek
  • godz. 13:30 Start parady

Mieszkańców Sulejówka i Warszawy zapraszamy do przywitania parady na trasie jej przejazdu.

Więcej informacji na stronie wydarzenia na FB.

 

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści