Kawasaki Demo Days 2024. Idź pojeździć motocyklami marzeń! [FILM] - Motogen.pl

Imprezą połączoną z jazdami testowymi motocyklami Kawasaki rozpoczął się cykl Kawasaki Demo Days 2024. Kolejne takie spotkania odbędą się w Poznaniu i Szczecinie.

Łódzka impreza, która odbyła się przy sklepie Motorwings, była pierwszą z cyklu Kawasaki Demo Days, podczas których zapisani uczestnicy mają okazję przejechać się zarówno nowościami Kawasaki, jak też modelami znanymi z poprzednich lat. Jazdom testowym towarzyszą zwykle prezentacje kasków, wyprzedaże i promocje – wszystko po to, by dać motocyklistom wszystko to, czego potrzebują.

Łódzkie Kawasaki Demo Days zorganizowano pod patronatem dealera marki – Tłokiński. Do dyspozycji uczestników był spory park maszyn, zarówno motocykli testowych dealera, jak i importera, który aktywnie wspierał imprezę. Pojawiły się Ninja 500, Z500, Eliminator, Z E1, H2 SX, ZX-6R i Versys 1000 i wiele innych modeli.

Kawasaki Demo Days przebiegły w przyjaznej atmosferze, uczestnicy chwalili nie tylko testowane modele, ale także sprawną organizację jazd testowych. Wojciech Dobrzański z Kawasaki Polska zaprosił wszystkich zainteresowanych na kolejne edycje imprezy:

Jedna odpowiedź

  1. Janku

    Nie będzie we Wrocławiu ?
    Na głównej stronie Kawasaki zero informacji o Demo Days 2024. Jest podstrona z Demo Days, ale tam tylko o Poznaniu.

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany