Inter Cars Ikony Motoryzacji - wystawa najważniejszych pojazdów w Warszawie [FILM i ZDJĘCIA] - Motogen.pl

Zobacz ponad 100 legendarnych pojazdów za ponad 100 milionów. Inter Cars Ikony Motoryzacji to największa taka wystawa w Polsce.

Od połowy grudnia, na terenie warszawskiego stadionu PGE Narodowy, odbywa się już trzecia edycja wystawy Inter Cars Ikony Motoryzacji. Po co to wszystko? Aby każdy mógł z bliska zobaczyć najważniejsze motocykle i samochody w dziejach motoryzacji. Znalazło się tam ponad 100 pojazdów o wartości 100 milionów! Krótki oficjalny opis znajdziecie poniżej, a teraz obejrzyjcie nasz krótki film reportażowy z wystawy oraz galerię zdjęć:

Czy warto zobaczyć Inter Cars Ikony Motoryzacji – film z wystawy

Zdjęcia z wystawy Inter Cars Ikony Motoryzacji

autor: Tomasz „Tomazi” Parzychowski

Ikony Motoryzacji, czyli największa moto-wystawa w Polsce

informacja prasowa

Selekcja aut marzeń, pojazdy gwiazd motorsportu, symbole popkultury – prawdziwe Ikony Motoryzacji zebrane na PGE Narodowym! Takich samochodów nie spotkasz na drodze.

Wszystkie możesz obejrzeć z bliska, zrobić zdjęcie i dowiedzieć się o nich więcej. To ogromne emocje dla fanów motoryzacji i atrakcja dla całej rodziny. Dodatkowo na odwiedzających czekają symulatory, strefa aut R/C oraz spotkania z ambasadorami Wystawy.

Trzecia edycja Wystawy podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej. Partnerem tytularnym Wystawy jest Inter Cars. Więcej informacji oraz możliwość zakupu biletów znajdziesz na ikonymotoryzacji.com.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany