scrambler fever 2023 relacja zdjęcia film

Scrambler Fever to wyjątkowo stylowa impreza terenowa dla miłośników wszelkiego rodzaju motocykli typu scrambler, czy starych crossówek z lat 80., czy 90. Tak naprawdę nie ma limitów, przyjechać może każdy!

Czynnikiem spajającym wszystkich uczestników Scrambler Fever jest zamiłowanie do pewnej grupy motocykli i przede wszystkim chęć wykorzystywania ich zgodnie z przeznaczeniem. Przygotowania trasa wymaga podstawowych umiejętności nawigowania za pośrednictwem roadbooka oraz odwagi do jazdy po drogach nieutwardzonych…

Wszyscy, którzy przyjeżdżają na Scrambler Feever, szukają przede wszystkim dobrej zabawy i unikalnego klimatu. I to właśnie specyficzny klimat jest tym, co wyróżnia tę imprezę!

Jeśli chcecie poczuć choćby namiastkę tego, co dzieje się podczas Scrambler Fever, poniżej znajdziecie naszą filmową relację z edycji Scrambler Fever 2023 oraz galerię zdjęć.

Scrambler Fever 2023 – film

Scrambler Fever to impreza organizowana cyklicznie, zawsze w czerwcu, w długi weekend ze świętem Bożego Ciała. Za każdym razem w nieco innym miejscu, choć dotychczas zawsze jest to północno-zachodnia część Polski. Na ogół baza imprezy jest zaplanowana w pięknym miejscu, nad brzegiem jeziora, w otoczeniu lasów.

Jeśli lubisz przebywać na łonie natury, siedzieć do rana przy ognisku i grać na gitarze lub śpiewać, rano kąpać się w jeziorze, a później jeździć z przyjaciółmi po szutrach, polach i czasami piachach, to może być impreza właśnie dla ciebie!

Scrambler Fever przyciąga do Polski również gości zza granicy. Na tegorocznej edycji spotkaliśmy motocyklistów z Niemiec, Czech, Austrii, czy nawet ze Szwecji.

Jedni przyjeżdżają na kilkuletnich scramblerach, inni na takich nawet z lat 70. My pojawiliśmy się na trasie rajdu Scrambler Fever już trzeci raz z rzędu na zupełnie „świeżych” motocyklach BMW R nineT wyposażonych w dualowe opony.

Czy tegoroczna trasy była ciężka? Cóż, jeśli ktoś nie lubi jeździć po piachu, to nie był zachwycony. Piachu było sporo, w tym zjazdy i podjazdy… Nie zabrakło również równych jak stół szutrów i oczywiście fenomenalnych widoków. Asfaltu na trasie było tyle co nic!

Scrambler Fever to impreza, która się rozwija i ewoluuje. Nie możemy zagwarantować, że za rok będzie również fantastycznie, co na poprzednich edycjach. Z naszych doświadczeń jednak wynika, że klimat imprezy tworzą ludzie, a ci po prostu regularnie wracają na Scrambler Fever. Biorąc udział w imprezie regularnie od kilku lat, widzimy często te same twarze! Oczywiście popularność Scrambler Fever wciąż rośnie, więc pojawiają się również nowi.

Jeśli nie masz pewności, czy trasa nie będzie za trudna dla ciebie lub twojego motocykla, wahasz się, to nic się nie martw. W każdej chwili można przecież przerwać jazdę po wyznaczonej trasie i wrócić do bazy imprezy lub pojeździć własnymi ścieżkami. Są również tacy, którzy przybywają na Scrambler Fever dla samego klimatu imprezy i bawią się przez kilka dni nie wsiadając nawet na motocykl! Każdy ma to co lubi! Grunt, to czuć się swobodnie i dobrze bawić!

Scrambler Fever 2023 – galeria zdjęć (fot. Władysław Jagiełło)

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany