-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli KTM 790 Duke otrzyma zaawansowane zawieszenie Apex Pro Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

KTM 790 Duke otrzyma zaawansowane zawieszenie Apex Pro

KTM 790 Duke od kwietnia tego roku dostępny będzie z nowym, zaawansowanym zawieszeniem APEX PRO. Oprócz wszechstronnej możliwości regulacji, nabywca może liczyć także na perfekcyjne wykonanie elementów.

KTM 790 Duke otrzymał przydomek "Skalpel", co dobitnie może świadczyć o jego precyzji prowadzenia. Także silnik, pierwsza w historii firmy dwucylindrowa rzędówka, zaskakuje dynamiką i charakterystyką oddawania mocy.

 

Fabryczne zawieszenie nie daje powodów do narzekania, jednak jeśli lubisz mieć pełną kontrolę nad tym, jak pracuje twój zawias, KTM ma ciebie coś specjalnego - w pełni regulowane, zaawansowane zawieszenie APEX PRO. 

 

Tył to monoshock APEX PRO 6746 o lekkiej konstrukcji i pełnej regulacji odbicia, kompresji i napięcia wstępnego sprężyny. Duży zasobnik gazu zapewnia stałą, wydajną pracę zawieszenia. APEX PRO 6746 charakteryzuje się przy tym wyjątkowymi własnościami chłodzącymi. Elementy monoshocka wykonane są z anodyzowanego aluminium.

 

Na przód przewidziano widelec APEX PRO 6500 z kartridżem, który pasuje do seryjnych rur. Zawieszenie to jest oczywiście w pełni regulowane - zarówno odbicie, kompresja, jak i napięcie wstępne. Charakteryzuje się także niską masą własną.

 

Zawieszenie APEX PRO dostępne będzie u dealerów od kwietnia 2019 roku.

Więcej o motocyklach KTM
...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści