-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju [KONKURS] Wygraj wejściówki na Motor Show 2016 w Poznaniu! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

[KONKURS] Wygraj wejściówki na Motor Show 2016 w Poznaniu!

Już 31 marca ruszają największe w naszej części Europy targi motoryzacyjne. Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich spotkają się motocykle, samochody, campery i ciężarówki. Na stoiskach czekają na Was zarówno starzy znajomi jak i gorące nowości. My natomiast mamy dla Was wejściówki.

Portal MOTOGEN.PL poraz kolejny objął patronatem medialnym motocyklową część Motor Show i z tej okazji mamy dla naszych Czytelników wejściówki w składzie 5 zaproszeń na Press Day (31.03) oraz 20 zaproszeń na jeden z pozostałych dni targowych (01.04 - 03.04). Żeby je zdobyć musicie wykazać się przede wszystkim umiejętnością wyszukiwania informacji zarówno w naszym portalu jak i na stronie Motor Show 2016. Wygrywają te osoby, które jako pierwsze przyślą poprawne odpowiedzi. Zgodnie z kolejnością - pierwsze pięć osób zgarnia wejściówki na Press Day, a dwadzieścia kolejnych - na pozostałe dni. Podczas Press Day będziecie mogli uczestniczyć w konferencjach prasowych i zobaczyć premierowe samochody i motocykle zanim ujrzą je inni.

 

Pytania konkursowe:

1. Podaj markę i model skutera, który był nagrodą w loterii portalu MOTOGEN.PL podczas Motor Show 2015.

2. Jaki będzie koszt parkowania motocykla na terenie Motor Show 2016?

3. Która edycja Custom Festival odbędzie się w tym roku?

4. W ilu pawilonach będą motocykle i firmy z branży motocyklowej?

5. Czy motocykliści będą mieli osobną bramę wjazdową?

 

Odpowiedzi wysyłajcie na adres mailowy . Pytania nie należą do łatwych, więc wyniki opublikujemy w czwartek piątek. Jeżeli nie zbierze się wystarczająca liczba zgłoszeń, to zastrzegamy sobie możliwość przedłużenia konkursu, oczywiście wszystkie wcześniejsze zgłoszenia zachowują wtedy ważność.

Autor: Wojciech Grzesiak
...
oceń ten materiał:
Zobacz galerię

Motor Show Poznań 2015

56
zdjęć
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści