Targi EICMA potwierdzają datę na 2021... Uda się? - Motogen.pl

EICMA odbędzie się w listopadzie 2021. Czy to świetny plan do zrealizowania, czy zbyt optymistyczne marzenia?

Rok 2020 nie był zbyt łaskawy, ale już się kończy i wszyscy mamy nadzieję, że 2021 będzie lepszy. Jednymi z ofiar globalnego ataku koronawirusa były targi motocyklowe. Odwołane zostały niemalże wszystkie imprezy tego typu od lokalnych wystaw jak w Polsce, do światowych targów jak EICMA w Mediolanie. Trochę nam wszystkim brakowało tych wydarzeń…

Dobre wieści są takie, że organizatorzy targów EICMA potwierdzili już datę targów na 2021 rok. Odbędą się one nie na początku listopada jak było to w zwyczaju, ale pod koniec – od 23 do 28 listopada 2021 roku. Dwutygodniowe opóźnienie wynika z harmonizacji organizacji innych wydarzeń.

Trzymamy kciuki, aby plan wypalił. Chociaż ciekawi jesteśmy, czy sytuacja epidemiologiczna pozwoli na zebranie kilkuset tysięcy osób z całego świata w jednym miejscu już za jedenaście miesięcy?

Inne zdanie na ten temat mają organizatorzy niemieckich targów Intermot. Odbywają się one raz na dwa lata. Edycja 2020 została odwołana. Organizatorzy nie naginają harmonogramu na rok 2021, ale od razu informują, że najbliższy Intermot to rok 2022 (4-9 października).

Podobny problem dotyczy targów Tokyo Motor Show. W tym przypadku październik 2020 został odwołany i wstępnie przeniesiony na marzec 2021, ale aktualnie data i całe targi nie są jeszcze potwierdzone.

Trzymamy kciuki, aby sytuacja na świecie poprawiła się jak najszybciej.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany