Warsaw Motorcycle Show - III edycja z nową datą [marzec 2022] - Motogen.pl

Organizator potwierdził nową datę wystawy Warsaw Motorcycle Show. Warszawskie targi motocyklowe odbędą się 11-13 marca 2022 r.

[Aktualizacja] Data na marzec 2022

Wydarzenie Warsaw Motorcycle Show padło ofiarą pandemii w marcu 2020 roku. Organizator następnie starał się zmienić termin, przełożyć czas organizacji, ale realia na to nie pozwalały. W końcu, w maju 2021 potwierdzona została data, która wciąż pozostaje niezmienna.

Wszystko wskazuje na to, że III edycja Warsaw Motorcycle Show odbędzie się w dniach 11-13 marca 2022 roku. Wszystkie bilety zakupione wcześniej (lub zdobyte w konkursach) pozostają aktualne. Szczegóły w wydarzeniu na FB.

[Oryginalny artykuł ze stycznia 2021]

Gdy koronawirus uderzał w naszą część świata, jeszcze nie do końca mieliśmy wszyscy świadomość, czym ten wirus naprawdę jest. COVID-19 do Polski wszedł dosłownie kilkadziesiąt godzin przez planowanym startem targów motocyklowych Warsaw Motorcycle Show 2020. Organizator podjął wtedy trudną decyzję o odwołaniu targów… I tak od tamtej pory sobie wszyscy żyjemy w trudnych realiach pandemicznych.

Data Warsaw Motorcycle Show była przekładana kilkakrotnie, głównie dlatego, że organizatorzy mieli nadzieje związane z zakończeniem pandemii.

Dziś, dnia 26 stycznia organizator poinformował, że oto podjęta została decyzja o nowej dacie wystawy na 2021 rok.

Warsaw Motorcycle Show 2021 odbędzie się w dniach 7-9 maja

Jak informuje organizator, wszelkie bilety zakupione lub wygrane w konkursach jak na Motogen.pl, pozostają ważne na edycję zaplanowaną w dniach 7-9 maja 2021 roku.

Dowiedzieliśmy się, że większość kluczowych importerów potwierdziła już swoją obecność. Wszystko wskazuje także na to, że atrakcje dodatkowe, pokazy, a także strefa tatuażu odbędą się bez przeszkód.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany