Organizator potwierdził nową datę wystawy Warsaw Motorcycle Show na maj 2021. Zostało 100 dni!

Gdy koronawirus uderzał w naszą część świata, jeszcze nie do końca mieliśmy wszyscy świadomość, czym ten wirus naprawdę jest. COVID-19 do Polski wszedł dosłownie kilkadziesiąt godzin przez planowanym startem targów motocyklowych Warsaw Motorcycle Show 2020. Organizator podjął wtedy trudną decyzję o odwołaniu targów… I tak od tamtej pory sobie wszyscy żyjemy w trudnych realiach pandemicznych.

Data Warsaw Motorcycle Show była przekładana kilkakrotnie, głównie dlatego, że organizatorzy mieli nadzieje związane z zakończeniem pandemii.

Dziś, dnia 26 stycznia organizator poinformował, że oto podjęta została decyzja o nowej dacie wystawy na 2021 rok.

Warsaw Motorcycle Show 2021 odbędzie się w dniach 7-9 maja

Jak informuje organizator, wszelkie bilety zakupione lub wygrane w konkursach jak na Motogen.pl, pozostają ważne na edycję zaplanowaną w dniach 7-9 maja 2021 roku.

Dowiedzieliśmy się, że większość kluczowych importerów potwierdziła już swoją obecność. Wszystko wskazuje także na to, że atrakcje dodatkowe, pokazy, a także strefa tatuażu odbędą się bez przeszkód.

Więcej w Newsy, Z Kraju
Touratech wzmacnia swoją obecność w Polsce

Od 18 stycznia obsługa klientów oraz dostawa produktów marki Touratech GmbH jest realizowana bezpośrednio przez producenta, Touratech GmbH.

Zamknij