-->
Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Artykuły Porady Jaką 125 wybrać? Sportowy naked Junak RSX! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Porady

Jaką 125 wybrać? Sportowy naked Junak RSX!

Rozpoczęcie przygody motocyklowej wiąże się z dylematami – jaki motocykl wybrać. Każdy początkujący kierowca ma małe, bądź nawet żadne doświadczenie w jeździe jednośladami. Stopniowanie pojemności spowoduje znacznie szybszy rozwój motocyklowych umiejętności, niż od razu zakup „sześćsetki” lub przysłowiowego „litra” na pierwsze moto.

 

Manewrowanie pojazdem o niewielkiej masie, dobrych hamulcach i doskonałych, jak na pojemność 125 ccm, osiągach to pierwszy poważny krok w drodze do doskonalenia techniki jazdy. Jeśli połączymy to z efektowną, dynamiczną stylistyką, pięknym brzmieniem silnika, dwoma hamulcami tarczowymi działającymi w systemie CBS oraz wtryskiem paliwa istnieje duża szansa, że wasz Junak RSX125  zostanie z wami na długo.

 

Nowoczesność i perfekcja epatuje z każdego detalu nowego Junaka RSX125; wystarczy wspomnieć o całkowicie elektronicznej desce rozdzielczej, porcie USB oraz tylnej lampie wykonanej w technologii LED żeby przekonać się, że reklamowana perfekcyjna jakość nie jest tylko pobożnym życzeniem producenta.

 

 

Niskie zużycie paliwa oraz doskonałe osiągi zapewniają temu lekkiemu i zwrotnemu pojazdowi wyśmienitą, wręcz sportową mobilność. Zastanawiasz się nad zakupem pierwszego motocykla? Na rynku nie znajdziesz lepszej relacji ceny do jakości i osiągów, niż w Junaku RSX125, którego kupisz poniżej 9 000 zł…

 

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie importera.

 

 

Więcej o motocyklach Junak

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści