Junak RX One 125 jako wstęp do turystyki motocyklowej z prawem jazdy kat. B - Motogen.pl

Posiada fabryczne gmole i okufrowanie. Zapewnia pewność prowadzenia w miejskiej codzienności oraz podczas dalszych wypadów także poza asfaltem. Motocyklem RX One 125 marki Junak można jeździć na prawko kat. B.

Segment motocykli 125 się rozrasta, a wraz z nim pewne nisze, które są odpowiedzią na potrzeby posiadaczy prawa jazdy B w Polsce. Tak powstał też obecny od dwóch lat na naszym rynku motocykl turystyczny dla początkujących – Junak RX One 125.

Karol Kopytek, kierownik ds sprzedaży Junak:
„To jedna z tych propozycji w naszym portfolio, która przyjęła się bardzo dobrze. Mam na myśli zarówno zainteresowanie użytkowników, jak również opinie na temat RX One 125 po pierwszym sezonie obecności w Polsce. Kluczowa jest bezawaryjność, dzielność poza asfaltem i komfort w codziennym użytkowaniu. Przez najbliższe lata mamy zamiar stawiać wyraźny akcent na ten model, bo zauważamy jak wielu z nas, motocyklistów poszukuje pojazdów uniwersalnych, pozwalających zarówno poczuć się pewnie podczas dojazdu do pracy, jak również w weekendy wykorzystać nieco bardziej turystyczne atrybuty Junaka RX One 125.”

Junak RX One 125 to jeden z największych przedstawicieli motocykli na prawo jazdy B. Masywna konstrukcja postawiona na podwyższonym zawieszeniu oraz kołach 17″. Na co dzień zapewnia to spory komfort podczas jazdy w miejskich warunkach. Taka konfiguracja pozwala na więcej swobody podczas jazdy po słabszej jakości nawierzchni. Jednocześnie pozwala śmiało zjechać z utwardzonych dróg.

Fabrycznie Junak RX One 125 został wyposażony w zestaw gmoli oraz pełne okufrowanie. Na liście znajdują się także światła LED, dwa hamulce tarczowe z CBS, port USB i elektroniczny zestaw wskaźników. Jednostka jest zasilana poprzez wtrysk paliwa i generuje ponad 10 KM przy zużyciu paliwa nieprzekraczającym 3 L/100 km. Pomimo sporych gabarytów, motocykl został zaprojektowany z myślą o optymalizacji masy. Waga RX One 125 gotowego do jazdy to 162 kg, co oznacza większą pewność prowadzenia dla początkujących motocyklistów. Zwłaszcza poza asfaltem czy podczas jazdy w korkach.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany