Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności ze świata Czy Honda CBR1000RR przejdzie tylko kosmetyczne zmiany? Zdjęcia szpiegowskie Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ze świata

Czy Honda CBR1000RR przejdzie tylko kosmetyczne zmiany? Zdjęcia szpiegowskie

Na Twitterze ukazały się zdjęcia motocykla, który prawdopodobnie jest nową generacją Hondy CBR1000RR i jeżeli przypuszczenia się potwierdzą, to fani modelu będą mocno zawiedzeni.

Honda CBR1000RR od wielu lat czeka na porządną aktualizację. Biegu spraw nie przyspieszyło nawet pojawienie się nowych, znacznie bardziej zaawansowanych generacji konkurencji. Od kilku miesięcy żyjemy nadzieją, że CBR1000RR przejdzie gruntowne zmiany i Honda dorzuci jeszcze sportowego litra z silnikiem w układzie V.

 

Zdjęcia, które pojawiły się na Twitterze, zostały zrobione prawdopodobnie podczas kręcenia klipu promocyjnego. Jeżeli przyjrzymy się bliżej, to można dostrzec, że pod agresywnie wyglądającymi owiewkami kryją się silnik i rama z poprzedniej generacji. Zmienił się jedynie układ wydechowy, który pozwoli motocyklowi spełnić wymagania norm EURO 4. To czego nie widać to oczywiście zastosowana w motocyklu elektronika.

 Być może „nową” CBR1000RR zobaczymy w Kolonii lub w Mediolanie.

Więcej o motocyklach Honda Autor: Wojciech Grzesiak

Tagi

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
Zdjęcia szpiegowskie motocykla Honda CBR1000RR na rok 2017 Zdjęcia szpiegowskie motocy...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści