Pozwól sobie wjechać w sezon 2020 wraz z motocyklami BMW Motorrad. Odwiedź warszawską wystawę i sam zobacz najnowsze modele oraz wielką niespodziankę.

Nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie sezonu motocyklowego, niż ogromne wydarzenie łączące wszystkich motocyklistów i motocykle w jednym miejscu. Wie o tym także BMW Motorrad – dlatego właśnie zapraszamy wszystkich na Warsaw Motorcycle Show 2020! Największe targi motocyklowe w tej części Europy odbędą się już w dniach 6-8 marca. Jak tylko przekroczycie próg wejścia głównego, oczom Waszym ukaże się widowiskowe stoisko BMW Motorrad. A co tam czeka?

^ BMW na WMS 2019

Przede wszystkim ogromna niespodzianka! Co to będzie? Tego jeszcze nie można zdradzić, a to dlatego, że zobowiązania oraz obietnice związane z niespodzianką wykraczają daleko poza polskich organizatorów. Jeżeli uważacie, że ten fakt jeszcze wyżej podnosi rangę niespodzianki – macie rację. Dwukołowa nowinka czekała będzie w potężnym boksie przywodzącym na myśl wielki prezent-niespodziankę. Każdy będzie mógł się z nią zapoznać, ale w sposób ograniczony i kontrolowany… Też nie możecie się doczekać?

W trakcie Warsaw Motorcycle Show 2020 zapoznacie się ze wszystkimi, najważniejszymi nowościami BMW Motorrad na nowy rok.

^ BMW na WMS 2019

Zalicza się do nich nowy BMW S 1000 XR. Motocykl, który łączy w sobie niezrównany charakter sportowy wraz z ochotą do pokonywania dalekich dystansów. Jadąc nowym S 1000 XR, najlepszych zakrętów można szukać jeszcze dalej. Model na rok 2020 nie tylko wygląda lepiej, ale także zachowuje się jeszcze skuteczniej. Wzmocniono środkowy zakres obrotów silnika, zoptymalizowano geometrię podwozia, a wraz z nową ramą poprawiono prowadzenie i obniżono masę. Modyfikacje objęły także ergonomię dla kierowcy. Wyrafinowany system elektroniki stał się jeszcze bardziej zaawansowany. O wszystkim najlepiej przekonać się osobiście na Warsaw Motorcycle Show 2020.

^ BMW S 1000 XR 2020

Ważną nowością od BMW są bliźniacze modele F 900. Zupełnie nowy F 900 XR łączy w sobie najważniejsze wartości marki BMW Motorrad. Za kierownicą korzystać można ze sportowego usposobienia motocykla, można cieszyć się z wygody połykania kolejnych kilometrów podróżniczych, a także czerpać przyjemność z emocjonujących przejazdów codziennych. Bogate wyposażenie, nadwozie z owiewką oraz wyprostowana pozycja zachęcają, aby jazda nie kończyła się nigdy.

^ BMW F 900 XR 2020

Model F 900 R najbardziej trafnie zdefiniować można pojęciem Dynamic Roadster. Jest mocny, zachęca do pokonywania kolejnych wyzwań, a dzięki precyzyjnej kontroli motocyklista może poczuć pełną jedność ze swoim motocyklem na dowolnej trasie lub zakrętach. F 900 R jest ekscytującym nakedem w najlepszej formie. Oba modele – F 900 XR oraz F 900 R – napędzane są silnikiem dwucylindrowym o pojemności 895 ccm, dysponującym mocą 105 KM. W wyposażeniu standardowym znalazły się: dwa tryby jazdy, ABS, kontrola trakcji i kolorowy wyświetlacz TFT 6,5 cala. Chcesz sprawdzić te motocykle na żywo i przekonać się, który podoba Ci się bardziej?

^ BMW F 900 R 2020

Na stoisku BMW Motorrad w trakcie Warsaw Motorcycle Show nie zabraknie pełnego przeglądu motocykli niemieckiego producenta. Przysiądziecie się do najmniejszych G 310 R i G 310 GS, które dostępne są w korzystnym programie BMW 3asy ride w cenie od 310 zł miesięcznie z zerową wpłatą własną. Nie zabraknie najlepszego motocykla sportowego, czyli S 1000 RR w wersji M. Pojawi się znany i wręcz legendarny model R 1250 GS, abyś sam mógł przekonać się, dlaczego jego popularność nie słabnie. Warto zwrócić uwagę także na wyjątkowo skuteczny motocykl przygodowy wagi średniej, czyli F 850 GS – tym bardziej, że kupując go można odebrać 7-dniowy wypad na Półwysep Iberyjski (o szczegóły zapytacie przedstawiciela). Osobiście obejrzycie także ofertę odzieży i akcesoriów, a to wciąż nie wszystko, co przygotowało BMW Motorrad.

Wystawa Warsaw Motorcycle Show 2020 odbędzie się już w dniach 6-8 marca w centrum Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie. BMW Motorrad gorąco zaprasza – do zobaczenia na miejscu! No i pamiętajcie o wielkiej niespodziance…

^ BMW na WMS 2019

Więcej w Newsy, Z Kraju
[KONKURS] Wygraj 2-dniowy bilet na Warsaw Motorcycle Show 2020

Mamy dla Was do rozdania 7 sztuk karnetów na Warsaw Motorcycle Show 2020 - upoważniają do wejścia w sobotę i...

Zamknij