[KONKURS] Wygraj 2-dniowy bilet na Warsaw Motorcycle Show 2020 - Motogen.pl

Mamy dla Was do rozdania 7 sztuk karnetów na Warsaw Motorcycle Show 2020 – upoważniają do wejścia w sobotę i niedzielę na wszystkie strefy wystawy! Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie…

Już w najbliższy weekend, w dniach 5-7 czerwca 2020 (stara data 6-8 marca 2020) odbędą się największe targi motocyklowe w Europie Środkowo-Wschodniej. Piątek jest dniem skierowanym dla przedstawicieli mediów i branży, a sobota i niedziela to dni w 100% przeznaczone odwiedzającym. Mamy dla Was prosty konkurs z 7 karnetami – szczegóły na końcu artykułu.

Co w planie?

Warsaw Motorcycle Show 2020 jest perfekcyjnym wydarzeniem, aby z motocyklowym przytupem i w mega-motocyklowej atmosferze ruszyć w sezon 2020.

W planie jest ponad 100 premier motocyklowych różnych marek. Nie zabraknie także strefy fana, gdzie będzie można spotkać się z wielkimi gwiazdami sportów motocyklowych, jak Taddy Błażusiak czy Marek Dąbrowski, Arkadiusz Lindner i Marek Szkopek. Zaprezentują się kluby motocyklowe, ale także polskie zespoły wyścigowe i zawodnicy, a także wiele grup i wyjątkowych stowarzyszeń ze świata motocyklowego. Będzie można wziąć udział w szkoleniach z zakresu bezpieczeństwa, a także w jazdach testowych np. skuterami elektrycznymi. Odbędą się Mistrzostwa Polski w Customizacji Motocykli. O niesłabnący poziom adrenaliny zadbają pokazy w Kuli Śmierci, a także wyczynowe przejazdy stunterów motocyklowych!

Ponadto po raz pierwszy w historii, równolegle z Warsaw Motorcycle Show odbędzie się Największy Konwent Tatuażu w Europie – European Tattoo Show realizowany przez kultową ekipę Tattoo Konwent! Należy spodziewać się ponad 300 stoisk i 1000 tatuatorów z całej Europy. Wejście na ten sam bilet!

Wszystkie atrakcje, a także harmonogramy premier oraz prezentacji na scenie głównej znajdziecie na motorcycleshow.pl.

– Data: 5-7 czerwca 2020 (stara data 6-8 marca 2020)
– Godziny: 10:00 – 18:00
– Miejsce: Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie, przy trasie S8.
– Darmowy parking i darmowy autobus dojeżdżający z centrum Warszawy

Czy WMS się odbędzie?

W polskim internecie motocyklowym znaleźć można wiele znaków zapytania, czy Warsaw Motorcycle Show odbędzie się ze względu na koronawirusa?

We wtorek rano (3. marca) dowiedzieliśmy się, że targi odbywają się zgodnie z planem. Organizator nieustannie monitoruje decyzje i zalecenia Sejmu oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Otrzymaliśmy zapewnienie, że wydarzenie zostało „odpowiednio przygotowane zarówno od strony proceduralnej według zaleceń GIS, a także od strony organizacyjnej„.

NOWA DATA!

Zgodnie z najnowszym, oficjalnym komunikatem z 4. marca, data zostaje zmieniona. Warsaw Motorcycle Show 2020 odbędzie się w dniach 5-7 czerwca 2020 roku. Sprawdź oficjalny komunikat.

KONKURS – 7 dwudniowych karnetów

Mamy dla Was prosty konkurs z 7 karnetami na WMS 2020. Karnet upoważnia do wejścia na WMS 2020 w sobotę i w niedzielę, na wszystkie strefy wystawy. Regularna cena karnetu to w kasie to 90 zł – szczegóły tutaj.

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na pytanie:

Dlaczego pasja motocyklowa to najlepsza pasja na świecie?

Odpowiedź należy przesłać na adres [email protected]. Z jednego adresu mailowego można przesłać tylko jedną odpowiedź. Typ odpowiedzi jest dowolny. Może być zwykła odpowiedź, ale wiersz, czy zdjęcie z komentarzem. Może być zabawnie, wzruszająco lub kreatywnie. Możecie się wykazać 🙂

UWAGA: W związku ze zmianą daty wystawy – konkurs i bilety pozostają aktualne, po prostu będą obowiązywały na WMS 2020 w czerwcu.

Na odpowiedź macie 2 dni – odpowiedzi przyjmujemy do czwartku, 5 marca, do godziny 10:00. Wtedy wytypujemy najciekawsze odpowiedzi; wyniki ogłosimy w tym artykule; ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo; karnety przekażemy w formie elektronicznej.

Karnet upoważnia do:
– Wejścia na targi 6 i 7 czerwca
– Wejścia na European Tattoo Show w dniach 7 i 8 marca
– Spotkania z Gwiazdami
– Darmowego parkingu
– Darmowego dojazdu
– Wstępu na pokazy kaskaderskie w kuli śmierci

Zobacz też: Oficjalny komunikat o nowej dacie Warsaw Motorcycle Show 2020.

WYNIKI KONKURSU

Wystawa została przeniesiona na czerwiec, ale konkurs wciąż obowiązuje. Przyznane wejściówki będą obowiązywały na nową datę 5-7 czerwca.

Bardzo dziękujemy na potężny napływ wiadomości i odpowiedzi na pytanie konkursowe. Ciężko było wybrać najciekawsze, a Wasza kreatywność nas zaskoczyła.

Siedem wejściówek zgarniają:
– Grzesiek K.
– Norbert
– Dariusz B.
– Andrzej C.
– Kamil
– Nina B.
– K. S.

Wszystkim dziękujemy za udział, a ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany