W tych trudnych czasach zarazy zwanej COVID19, warto zadbać przynajmniej o uśmiech. Tak jak zrobili to funkcjonariusze z Nowego Dworu Gdańskiego.

Macie rację, ten materiał nie ma w sobie nic motocyklowego. I co z tego? Jest prima aprilis, więc należy się Wam trochę uśmiechu!

Dwójka funkcjonariuszy, sierż. sztab. Karolina Figiel oraz sierż. Paweł Belling jechali na kontrolę, czy rodzina objęta kwarantanną rzeczywiście jest w domu. Matka dzieci poprosiła funkcjonariuszy, aby chociaż trochę umilili dzieciom kwarantannę i na przykład włączyli “koguty”. Policjantka Karolina wpadła wtedy na lepszy pomysł…

Pani Beata (w czerwonej kurtce) także nagrała występ policjantów:

Nie ma wątpliwości, że przy takiej kontroli kwarantanny, do okien zlecieli się wszyscy dookoła. No i rzeczywiście policjant na koniec zakomunikował: “Kochani, kochani. Życzymy wam zdrówka wszystkim dookoła. Pozdrawiamy serdecznie, trzymajcie się gorąco, hej!”

Jak funkcjonariusze później powiedzieli – nie planowali tego występu [chociaż choreografię z pewnością gdzieś ćwiczyli]. Kolejnych też nie planują, ale nie wykluczają. No mamy nadzieję! Uśmiech jeszcze nikomu nie zaszkodził!

P.S.: Akcja wydarzyła się w rodzinnym mieście naszego dobrego przyjaciela. Magistrze, ten news dedykowany jest Tobie!

Więcej w Newsy, Z Kraju
CBR600RR-R 2021? Czy Honda pokaże nową sześćsetkę?

Jeżeli szukacie motywacji do przetrwania koronawirusa, to mamy dla Was nadzieję - japońskie media donoszą, że na koniec roku 2020...

Zamknij