Szukamy warsztatów motocyklowych, które oferują usługę transportu motocykla z drzwi do drzwi z zachowaniem aktualnych zasad bezpieczeństwa. Czekamy na zgłoszenia!

Rzeczywistość nasza, Wasza, oraz całego świata stanęła na głowie przez pandemię koronawirusa COVID-19. Negatywne skutki dotyczą także branży motocyklowej, w tym wszelkiego rodzaju serwisów i warsztatów motocyklowych…

Na pewno słyszeliście o akcjach zachęcających do pomocy lokalnym biznesom, restauracjom i polskim producentom. My chcielibyśmy pomóc warsztatom motocyklowym, tworząc listę punktów oferujących usługę door-to-door.

W czasie epidemii wirusa zalecenia są proste – należy maksymalnie ograniczyć swobodne wychodzenie z domu i kontakt z innymi. Motocyklem teoretycznie nikt nie zabrania jeździć, ale chyba nikt nie chciałby w obecnej sytuacji zabierać cenny czas ratownikom medycznym czy narażać się na wizytę w SOR. Za to czas epidemii to świetny moment na serwis i przegląd swojego motocykla – dzięki temu będzie gotowy, jak tylko sytuacja wróci do normy.

Najłatwiejszy i najbezpieczniejszy sposób zlecenia serwisu to usługa door-to-door, w której serwis zabiera motocykl spod domu klienta i oddaje go w to samo miejsce po naprawach. Transport i zlecenie przekazywane są w sposób higieniczny. W ten sposób wszelki kontakt oraz potrzeba wychodzenia z domu jest zmniejsza do zupełnego minimum.

Jak znaleźć warsztat motocyklowy z usługą door-to-door?

Chcielibyśmy w tym pomóc. Jako portal Motogen.pl mamy zasięg ogólnokrajowy, ale tym razem Wy, motocykliści jesteście niezbędni do pomocy. Jeżeli znacie serwis lub prowadzicie serwis z usługą door-to-door, dajcie znać. Poinformujcie warsztat o naszej liście, aby ten warsztat wysłał nam dane kontaktowe. Jeżeli jesteście pewni, że znajomy serwis oferuje usługę, od razu prześlijcie nam namiary.

Czekamy na zgłoszenia
poprzez dedykowany formularz
z podstawowymi danymi warsztatu,

a także przez Facebooka
lub na [email protected].

Lista warsztatów motocyklowych z usługą door-to-door jest nieustannie aktualizowana, a Wasze zgłoszenia i pomoc w tworzeniu są niezbędne (sami nie znamy wszystkich warsztatów).

Listę warsztatów z usługą transportu znajdziecie
na dedykowanej stronie Motogen.pl.

Jesteśmy pewni, że lista pomoże warsztatom utrzymać pracę na wysokich obrotach oraz że lista zmotywuje Was, motocyklistów do oddania motocykla na serwis door-to-door. Oczywiście listę tworzymy bez żadnych opłat lub zobowiązań.

P.S.: Data publikacji wypadła w prima aprilis, ale w tym przypadku jesteśmy zupełnie poważni.


Więcej w Porady, Warsztat, Wyróżnione
Naprawa owiewek motocyklowych po wypadku, malować, oklejać; nowe czy używane

Rozbiliście motocykl i chcecie go naprawić. Gdzie szukać części, jak podejść do tematu?

Zamknij