Montowane fabrycznie uchwyty na tablicę rejestracyjną motocykla sprawiają wrażenie, jakby zamontowano je po to, by nabywca motocykla natychmiast wymienił ten element na coś innego. Trudno zrozumieć dlaczego do pięknych motocykli, jak na przykład Ducati Panigale czy Suzuki GSXR-1000 producenci montują wielkie plastikowe coś, co wygląda jak przypadkowa część wzięta w pośpiechu z magazynu.

 

Na szczęście problem ten dostrzegło wielu renomowanych producentów akcesoriów i części motocyklowych. W ofercie TRW znalazłem eleganckie mocowanie tablicy rejestracyjnej, które z powodzeniem może zastąpić to fabryczne i będzie przy tym wyglądać o niebo lepiej.

 

Mocowanie wyposażone jest w miejsca montażu kierunkowskazów oraz oświetlenia tablicy. Występuje w wersjach przeznaczonych dla różnych modeli motocykli. Dla Hondy CBR 1000RR i Hondy CB 1000R przewidziano usztywnienie boczne, zaś w zestawach dla Kawasaki ZX-6 (2007 r.) i Suzuki B-King, znajduje się oświetlenie LED wraz ze światłem i podświetleniem tablicy.

 

Mocowanie tablicy rejestracyjnej TRW wykonane jest z wycinanego laserowo aluminium malowanego proszkowo na czarno. Montuje się bardzo prosto – w zestawie dostępne są akcesoria montażowe. Dla modeli, gdzie wymagana jest wymiana oryginalnego oświetlenia, dostępny jest zestaw zastępczy w dwóch wersjach – z plastikową i aluminiową obudową. Mocowanie tablicy można także dopasować indywidualnie za pomocą jednego z dwóch uniwersalnych uchwytów znajdujących się w ofercie marki TRW.

 

Więcej w Akcesoria, Porady, Warsztat
Przepisy 2019: Niedługo mandatu za brak prawa jazdy już nie dostaniesz

Ministerstwo Infrastruktury wraz z Ministerstwem Cyfryzacji pracują nad kolejnymi udogodnieniami dla kierowców. Od 1 października nie musimy mieć przy sobie...

Zamknij