W przyszłym roku Arai do swojej oferty replik wykonanych na bazie modelu RX-7 GP dołączy dwa nowe malowania – Colina Edwardsa i Noriyuki Hagi z Philip Island.

W kaskach RX-7 GP na przyszły sezon zastosowano zewnętrzną skorupę z systemem PB SNC – górna część skorupy posiada peryferyjny pas, zwiększający wytrzymałość kasku. Ponadto Arai dysponuje pięciostopniową funkcją Air Wing, stabilizującą kask i redukującą drgania. Dzięki większym wlotom powietrza garnek jest świetnie wentylowany, a jednocześnie wyciszony. Protektory policzków można odpinać. Poszerzono także wizjer o 5 mm z każdej strony, zwiększając pole widzenia motocyklisty

Replika kasku Edwardsa będzie dostępna w czerwonym i czarnym dwutonowym malowaniu. Replika Hagi upamiętnia pierwsze zwycięstwo zawodnika w klasie Superbike na Philip Island – bazuje na poprzedniej wersji, ale dostępna jest w kolorze chromu z czarnymi płomieniami na czerwonym tle. Kaski dostępne będą w rozmiarach XS–XXL, a ich koszt to ok. 910 euro. Na razie nie wiadomo, czy kaski będą dostępne w Polsce.