Jeździliśmy: F 750 GS vs F 850 GS, customowe R 18, K 1600 GT - nasze wrażenia po Tygodniu BMW #OperacjaLato 2022 - Motogen.pl

Trzeci tydzień Operacji Lato, Tydzień BMW już za nami! Jeździliśmy adventure’ami, customem oraz lux-turystykiem. Ale być może co najważniejsze, spędziliśmy z Wami świetną sobotę na Heritage Festival!

W ramach Operacji Lato mamy dla Was intensywne testy motocykli, sporo filmów, zdjęć i spotkań. Cały projekt podzieliliśmy na pięć tygodni marek. Zachęcamy do śledzenia nas na social mediach (Fanpage na FB oraz profil na Instagramie), a tam komunikujemy o kolejnych atrakcjach, jak na przykład wspólne spotkania i wyjazdy, a także KONKURS #OperacjaLato @motogen.pl! Do wygrania jest kask Schuberth C5, bony zakupowe od InterMotors/4Ride, plecak Motul z chemią motocyklową, klocki TRW i wiele innych gadżetów.

Miniony tydzień był Tygodniem BMW. Spędziliśmy razem z Wami niesamowicie klimatyczną sobotę podczas Warsaw Heritage Festival (relacja ze zdjęciami na Motogen.pl, ale możecie też obejrzeć zapisane stories na Insta!), a poza tym testowaliśmy kilka różnych motocykli. Podsumowanie BMW poniżej!

BMW F 750 GS czy F 850 GS? Małe różnice, ale nie daj się nabrać! [FILM TYGODNIA BMW MOTORRAD]

Głównymi motocyklami Tygodnia BMW Motorrad i jednocześnie bohaterami filmu głównego na YT były pozornie identyczne adventure’y: F 750 GS oraz F 850 GS. Udanego oglądania!

Szybka opinia: BMW F 750 GS

Nie nazywaj go „mały”: opinia o BMW F 850 GS

Customowe BMW R 18, klepane przez polski Unikat Motorworks

Fabryczne BMW R 18 już przyciąga wzrok. A po drobnych modyfikacjach od warsztatu Unikat Motorworks, ten egzemplarz stał się prawdziwie widowiskowy! Poznaj go lepiej:

BMW K 1600 GT – chwila nieuwagi i kolejny zakochany

BMW K 1600 GT tym razem trafiło do nas przez przypadek. Wystarczyła chwila nieuwagi i kolejny redaktor zakochał się w tym luksusowym turystyku.

Warsaw Heritage Festival 2022 – relacja i galeria zdjęć

Zamiast zapraszać Was na czwartkowy spot, spotkaliśmy się z Wami na naszym stoisku w ramach Warsaw Heritage Festival. Przyznajemy, że dawno nie uczestniczyliśmy w tak klimatycznej motocyklowej imprezie! Kto nie był, niech żałuje (i niech czyta relację ze zdjęciami poniżej).

Konkurs #OperacjaLato @motogen.pl

Podczas Operacji Lato 2022 przygotowaliśmy nie tylko pięć tygodni marek wraz z intensywnymi filmami, testami i spotkaniami, ale także wypasiony konkurs! Do zgarnięcia są: kask Schuberth C5 ; 5x plecak Motul z chemią ; 5x bon o wartości 500zł na motocyklowe zakupy ; 5x zestaw klocków hamulcowych TRW ; sporo gadżetów.

W skrócie! Musicie przygotować zdjęcie, krótki film, lub jakiś inny ciekawy materiał o tematyce motocyklowo-wakacyjnej. Należy go wrzucić publicznie na swój profil i dodać do niego #OperacjaLato oraz @motogen.pl. Na koniec my wybieramy najciekawsze i najbardziej angażujące prace. Liczy się kreatywność i dobry humor. Jako podpowiedź możecie sprawdzić, jakie zdjęcia wygrały rok temu, w poprzedniej edycji konkursu. Szczegóły i detale w kolejnych akapitach i w regulaminie.

Konkurs w pigułce:
– wrzucacie zdjęcia/filmy/itp. od 4 lipca do 7 sierpnia;
– publikacja wyników do 31 sierpnia;
– należy opublikować motocyklowo-wakacyjne zdjęcie lub film;
– musi być publiczne z hashtagiem #OperacjaLato ;
– musi zawierać znacznik prowadzący do @motogen.pl na FB lub Instagramie;
– na koniec Redakcja Motogen.pl wybierze najciekawsze;
– wygrywasz tylko raz, ale publikujesz ile chcesz,
– lista świetnych oraz wszelkie szczegóły w artykule konkursowym,
– podpowiedź: możecie sprawdzić, jakie zdjęcia wygrały rok temu, w poprzedniej edycji konkursu.

Zachęcamy do śledzenia nas na social mediach (Fanpage na FB oraz profil na Instagramie), a tam komunikujemy o kolejnych atrakcjach.

Dziękujemy partnerom z wsparcie Operacji Lato 2022 oraz za przekazanie nagród do konkursu:

  • SCHUBERTH,
  • TRW,
  • NGK,
  • EXIDE,
  • MOTUL,
  • 4RIDE
  • BNP PARIBAS.

Motocykle do Operacji Lato użyczają importerzy:

– Suzuki,
– Yamaha,
– BMW Motorrad,
– Piaggio,
– Kawasaki.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany