Customowe BMW R 18 klepane przez polski Unikat Motorworks - emocjonujący! [szybka OPINIA, galeria ZDJĘĆ, #OperacjaLato] - Motogen.pl

Nawet fabryczne BMW R 18 odwraca za sobą głowy i przykuwa uwagę… To zobaczcie, jak wygląda customowy R 18 po lekkich (ale trafnych!) modyfikacjach od Unikat Motorworks 1/1!

Przed Wami prawdopodobnie najbardziej unikatowy motocykl Operacji Lato. Unikatowy, bo powstał jako jedna sztuka. Unikatowy, bo został zbudowany przez warsztat produkujący customy z Wrocławia – Unikat Motorworks 1/1.

Customowe BMW R 18 dostało zestaw „bobber kit” skracający tylną sekcję – takie są w katalogu BMW, ale tutaj to robota chłopaków z Unikat. Fenomenalne, chromowane felgi o rozmiarach 18″ z tyłu oraz aż 21″ z przodu to – o dziwo – pozycja z oficjalnego katalogu akcesoriów BMW! Ale z kolei błotniki oraz wydech zostały ręcznie wyklepane przez Unikat…

Rozemocjonowany Barry na filmie szybko opowiada o customowym R 18, a jeżeli chcecie zobaczyć go na żywo (i motocykl, i Barrego, i całą ekipę Motogen.pl), gorąco zapraszamy w sobotę 23 lipca na Warsaw Heritage Festival.

BMW R 18 Custom od Unikat Motorworks 1/1 – szybka opinia:

Link bezpośredni do filmu o R 18 na FB.

Już w niedzielę na kanale YouTube Motogen w Filmie Tygodnia BMW Motorrad obejrzycie porównanie dwóch pozornie identycznych, ale znacznie różniących się F 750 GS kontra F 850 GS!

Galeria zdjęć – customowe R 18 od Unikat

foto: Tomazi.pl

OPERACJA LATO w Motogen.pl trwa!

Materiał powstał w czasie Tygodnia BMW Motorrad podczas Operacji Lato 2022 w Motogen.pl.

Projekt Operacja Lato to pięć tygodni marek, w którym przygotowujemy dla Was filmy, zdjęcia i testy z intensywnego testowania motocykli. Ale to nie wszystko, warto śledzić poczynania na social mediach (Fanpage na FB oraz profil na Instagramie), bo Motogen.pl ma w planie także parę spotkań. Nie zapomnijcie też, że trwa KONKURS #OperacjaLato @motogen.pl! Do wygrania jest kask Schuberth C5, bony zakupowe od InterMotors/4Ride, plecak Motul z chemią motocyklową, klocki TRW i wiele innych gadżetów.

Harmonogram Operacji Lato 2022:

– 4-10 lipca – Suzuki
– 11-17 lipca – Yamaha
– 18-24 lipca – BMW Motorrad
– 25-31 lipca – Piaggio
– 1-7 sierpnia – Kawasaki

Operacja Lato może się odbyć dzięki partnerom

Operacja Lato organizowana jest przez Motogen.pl dla Was, ale nie mogłaby się odbyć, gdyby nie dołączyło do nas wiele firm uwielbiających motocykle, jak:
– SCHUBERTH,
– TRW,
– NGK,
– EXIDE,
– MOTUL,
– 4RIDE,
– BNP PARIBAS,
– a także importerzy motocykli z harmonogramu powyżej.

Dzięki wszystkim tym partnerom, Motogen.pl może stworzyć ciekawe i pasjonujące materiały, organizować wyjazdy i scenografie do nagrań. Za sprawą pomocy partnerów nagrody w konkursach dla motocyklistów będą naprawdę godne uwagi.

Bądźcie na bieżąco i już teraz dodajcie do obserwowanych Fanpage na FB oraz profil na Instagramie, śledźcie wrzuty, relacje i stories!

Jazdy testowe BMW R 18

Uwaga! Przekonaj się sam, jak jeździ potężny cruiser ze stajni BMW. Zapisz się na jazdy testowe R 18 w wersji podstawowej, możesz także przejechać się R 18 Classic, a także wziąć na przejażdżkę R 18 Transcontinental.


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany