BMW F 850 GS czy BMW F 750 GS? Małe różnice? Nie daj się nabrać! [FILM, test, opinie, ZDJĘCIA] #OperacjaLato - Motogen.pl

F 750 GS oraz F 850 GS nazywają się inaczej, ale wyglądają niemalże identycznie. My dokładnie sprawdzamy czym się różnią oraz podpowiadamy, który wybrać – abyście nie dali się nabrać!

Zarówno BMW F 750 GS, jak F 850 GS, pomimo różnych nazw, napędzane są identycznym silnikiem – dwa cylindry i 850 ccm pojemności. Mniejszy ma 77 KM , większy za to 95 KM. Co ciekawe, obie sztuki są w identycznym malowaniu Triple Black. Poza kilkoma kolejnymi zmianami, jest też cena różniąca się o 10 tysięcy złotych. A więc który wybrać? Jak nie dać się nabrać?

F 850 GS czy F 750 GS? Porównujemy! FILM!

Link bezpośredni do YouTube.

Wybór pomiędzy GS-ami 750 i 850 zależy od kilku czynników, między innymi wzrostu, doświadczenia, a także docelowego charakteru jazdy tym motocyklem. Jesteśmy ciekawi, czy po obejrzeniu filmu (i polecamy też własne jazdy testowe!) zgadzacie się z naszymi wnioskami?

Obejrzyjcie też pozostałe materiały o tych dwóch motocyklach, szybkie video opinie oraz galerie zdjęć.

Szybkie opinie o F 750 GS i F 850 GS

Zdjęcia – F 750 GS i F 850 GS razem:

BMW F 750 GS 2022 Triple Black – zdjęcia:

BMW F 850 GS 2022 Triple Black – zdjęcia:


OPERACJA LATO w Motogen.pl trwa!

Materiał powstał w czasie Tygodnia BMW podczas Operacji Lato 2022 w Motogen.pl.

Projekt Operacja Lato to pięć tygodni marek, w którym przygotowujemy dla Was filmy, zdjęcia i testy z intensywnego testowania motocykli. Ale to nie wszystko, warto śledzić poczynania na social mediach (Fanpage na FB oraz profil na Instagramie), bo Motogen.pl ma w planie także parę spotkań. Nie zapomnijcie też, że trwa KONKURS #OperacjaLato @motogen.pl! Do wygrania jest kask Schuberth C5, bony zakupowe od InterMotors/4Ride, plecak Motul z chemią motocyklową, klocki TRW i wiele innych gadżetów.

Harmonogram Operacji Lato 2022:

– 4-10 lipca – Suzuki
– 11-17 lipca – Yamaha
– 18-24 lipca – BMW Motorrad
– 25-31 lipca – Piaggio
– 1-7 sierpnia – Kawasaki

Operacja Lato może się odbyć dzięki partnerom

Operacja Lato organizowana jest przez Motogen.pl dla Was, ale nie mogłaby się odbyć, gdyby nie dołączyło do nas wiele firm uwielbiających motocykle, jak:
– SCHUBERTH,
– TRW,
– NGK,
– EXIDE,
– MOTUL,
– 4RIDE,
– BNP PARIBAS,
– a także importerzy motocykli z harmonogramu powyżej.

Dzięki wszystkim tym partnerom, Motogen.pl może stworzyć ciekawe i pasjonujące materiały, organizować wyjazdy i scenografie do nagrań. Za sprawą pomocy partnerów nagrody w konkursach dla motocyklistów będą naprawdę godne uwagi.

Bądźcie na bieżąco i już teraz dodajcie do obserwowanych Fanpage na FB oraz profil na Instagramie, śledźcie wrzuty, relacje i stories!


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany