Warsaw Heritage Festival 2022 - relacja z imprezy, GALERIA ZDJĘĆ - Motogen.pl

Na warszawskim Mokotowie odbyła się kolejna edycja Warsaw Heritage Festival, czyli jednej z najbardziej stylowych, motocyklowych imprez roku. Tym razem motocyklowe święto zagościło w forcie B’Fort, przy Racławickiej 99.

Warsaw Heritage Festival 2022 zorganizowano w sobotę 23 lipca. Spotkaliśmy się w stylowej przestrzeni mokotowskich fortów po ich niedawnej transformacji. Piękne motocykle, muzyka i typowo letnia pogoda, czego chcieć więcej?

W dużym pomieszczeniu obok baru rozstawiono scenę muzyczną ze względu na zaplanowany na wieczór koncert grupy The Customs. Nie zabrakło również stoisk redakcji Motogen i Świata Motocykli, czy przedstawicieli takich marek jak Deus oraz Seventy Nine Point Co.

Odważni i zdecydowani mogli nawet zrobić sobie na miejscu tatuaż! Z kolei o fryzury i profesjonalnie przycięte brody zadbała ekipa z Warszawskiej Izby Lordów – naszym zdaniem najlepszego barber shopu w mieście!

Spojrzenia wszystkich gości Warsaw Heritage Festival najmocniej magnetyzowało jednak to, co działo się na zewnątrz, mianowicie wystawa custom’ów zbudowanych na bazie BMW R 18 w ramach konkursu zorganizowanego przez BMW Motorrad. Pojawiły się wśród nich prawdziwe perełki, od których aż trudno było oderwać wzrok!

Na wszystkich tych, którzy patrząc na te wszystkie customy narobili sobie apetytu na jazdę, czekały egzemplarze BMW R 18 przeznaczone specjalnie do jazd testowych, a wśród nich R 18 Bobber przerobione przez Unikat Motorworks z Wrocławia, o którym niedawno opowiadaliśmy na portalu (razem z galerią zdjęć!) oraz w szybkim filmie FB.

Zobacz też: Niedługo później na naszym YT opublikowaliśmy film „Gdzie się spotykają motocykliści z Warszawy?”, w którym przedstawiamy kilka ciekawych moto-miejscówek oraz moto-wydarzeń. Warsaw Heritage Festival był jednym z nich. (Dla niecierpliwych, ujęcia z WHF od 7:00.) Obejrzyj film:

Dla gości, którzy przyjechali na motocyklach, tuż przed wejściem do B’Fortu wydzielono specjalny parking. I ów parking został praktycznie całkowicie zapełniony – głównie motocyklami w stylu custom i heritage! Tutaj specjalne pozdrowienia od redakcji Motogen dla właściciela pięknego BMW K1 w charakterystycznym żółto-czerwonym malowaniu – zdjęcie K1 wrzuciliśmy na Instagram. Motocykl w pięknym stanie, zrobił na nas ogromne wrażenie!

Zanim rozpoczął się wieczorny koncert The Customs, nastąpił punkt kulminacyjny imprezy, mianowicie rozstrzygnięcie konkursu customów BMW R 18. Najwięcej głosów, pierwsze miejsce i zasłużoną nagrodę zgarnął motocykl zbudowany we współpracy Liberty Motors Piaseczno z Nine Hills Motorcycles. Ogromne gratulacje dla twórców BMW R 18 Liberty!

Poniżej kilka słów od reprezentanta Nine Hills Motorcycles:


Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany