Do konkursu zgłosiło się kilkuset uczestników ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Szczęśliwcem został Anton Bubiel z Warszawy, który skorzystał z jazdy próbnej motocyklem Harley-Davidson Street Glide Special.

Anton Bubiel z Warszawy zwycięzcą konkursu H-D Discover More

Bubiel planuje rozpocząć swoją wyprawę w Las Vegas i zwiedzić stan Nevada, Arizona oraz Nowy Meksyk. W podróży towarzyszyć mu będzie Karolina Kowarska oraz przyjaciel na drugim z wygranych motocykli. Mają nadzieję zobaczyć wspaniałe miejsca i widoki, które można odkryć i  poczuć w pełni tylko jadąc na motocyklu Harley-Davidson. Planowanie trasy idzie pełną parą.

Wystarczyła jedna jazda próbna motocyklem Harley, aby marzenia zaczęły się spełniać.

To nie jest ostatni konkurs Harley-Davidson w tym roku. Obserwuj w lipcu oficjalny profil Harley-Davidson Polska na Facebooku, a może Ty wygrasz fantastyczny motocykl turystyczny Harley-Davidson Road Glide® Ultra na cały tydzień!

Jeśli nie masz pomysłu, gdzie pojeździć, poszukaj inspiracji na stronie www.greatestrides.eu.

Powyższa strona internetowa daje szansę motocyklistom z całej Europy na przesyłanie wiadomości i udostępnianie relacji z własnych podróży, aby mogli podzielić się nimi z innymi entuzjastami wypraw turystycznych. Internetowa społeczność stworzona przez motocyklistów dla motocyklistów, niezależnie od marki ich pojazdu, pozwala podróżującym miłośnikom dwóch kółek szukać i odkrywać ciekawe trasy oraz nowe miejsca podczas wyjazdów w danym regionie.
 

Więcej o motocyklach Harley-Davidson

Więcej w Z Kraju
Romet Pony powraca. Dla nastolatków w każdym wieku

Kultowa motorynka Pony mocno zapisała się w świadomości Polaków. Była przedmiotem marzeń młodych ludzi zainteresowanych motoryzacją. Wielu motocyklistów z sentymentem...

Zamknij