Nowości Harley-Davidson na 2021: nowe modele, malowania oraz system audio - Motogen.pl

Modele motocykli Harley-Davidson oferowane w roku 2021 rozwijają pasję do przygód i wolności. Poza zupełnie nowym modelem Street Bob® 114, warto zainteresować się m.in. systemem Harley-Davidson® Audio z Rockford Fosgate. We wtorek 19 stycznia odbyła się internetowa premiera nowości…

MILWAUKEE (19 stycznia 2021 r.) – W 2021 roku Harley-Davidson oferuje motocyklistom lepsze osiągi, styl i technologię oraz więcej wolności. W ofercie pojawi się pełen charakteru model Street Bob® 114 i odnowiony cruiser Fat Boy® 114, a także zgodne z najnowszymi trendami nowe wersje stylizacyjne trzech popularnych baggerów o świetnych osiągach: modeli Street Glide® Special, Road Glide® Special i Road King® Special. W 2021 r. firma Harley-Davidson zaoferuje także cztery modele klasy super-premium stworzone przez zespół Custom Vehicle Operations.

– Harley-Davidson wkracza w 2021 rok koncentrując się na jeździe motocyklem jako emocjonalnym doświadczeniu – powiedział Wiceprezes ds. Marketingu Theo Keetell – Ponadczasowe poszukiwanie przygody i wolności na drodze jest podstawą naszego dziedzictwa i wizji naszej przyszłości. W nowym roku i nadchodzącym sezonie motocyklowym, realizacja tego pragnienia jest ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej.

„Go Ride” – zapowiedź roku 2021 od Harley-Davidson:

Street Bob 114 – najnowszy model typu cruiser

Osiem modeli motocykli Harley-Davidson Softail® zapewnia najwyższej jakości wrażenia z jazdy, łącząc współczesną moc i nowoczesną technologię z autentycznym amerykańskim stylem. Nowy model Street Bob 114 uzupełnia serię motocykli typu cruiser o styl bobber i doskonałe osiągi. Jako najlżejszy model Softail wyposażony w mocny silnik Milwaukee-Eight® 114, Street Bob 114 gwarantuje ostrą jazdę z odpowiednim zapasem mocy. Pełno w nim autentycznego charakteru, od kierownicy mini-ape do skróconego tylnego błotnika. Więcej o Street Bob 114 na 2021.

MY21 Street Bob 114

Model Fat Boy®, ze swoją krępą posturą, jest jednym z najbardziej imponujących motocykli w ofercie firmy Harley-Davidson®. Odświeżona stylizacja na rok 2021 rozjaśnia jego wygląd, ponieważ błyszczący chrom zastępuje satynowe wykończenie układu napędowego i wydechowego, części przedniej, wsporników tylnych błotników i konsoli.

MY21 Fat Boy

Motocykle Hot Rod Bagger – nowe wyposażenie

Linia motocykli Touring Harley-Davidson® oferowanych w 2021 r. obejmuje trio motocykli hot rod bagger o nowym zawadiackim charakterze i nowych możliwościach. Modele Road King® Special, Road Glide® Special i Street Glide® Special, napędzane silnikiem Milwaukee-Eight 114, charakteryzują się bezkompromisowym stylem i łączą w sobie dominację na ulicy z możliwościami i komfortem jazdy w długiej trasie, jakie zapewnia podwozie maszyn z rodziny Harley-Davidson® Touring.

MY21 Road King Special

Modele Street Glide® Special and Road Glide® Special są dostępne w wersji w dwubarwnym lakierowaniu, a także oferują możliwość wyboru pomiędzy wykończeniem w mrocznym stylu a jasnym chromem – wybór pomiędzy ciemnym i złowieszczym albo błyszczącym i bardziej tradycyjnym wyglądem. Modele Road King Special i Street Glide Special zostały wyposażone w nowy reflektor przedni LED Daymaker®, a wszystkie trzy modele Special posiadają teraz nową niskoprofilową osłonę silnika, która znakomicie podkreśla ich zwarte sylwetki.

Wszystkie modele z rodziny Touring firmy Harley-Davidson wyposażono w system multimedialny Boom!™ Box GTS z kolorowym ekranem dotykowym. System jest kompatybilny z Android Auto™ i Apple CarPlay®. Dzięki przewodowemu połączeniu ze zgodnym typem smartfona, podczas jazdy można korzystać z dowolnej aplikacji, aby uzyskać dostęp do mediów, usług transmisji strumieniowej, komunikacji i wskazań nawigacji, przy jednoczesnym ograniczeniu do minimum rozpraszania uwagi kierowcy.

MY21 Limited

Modele CVO™ – Nowy poziom audio

Motocykle tworzone przez dział Harley-Davidson® Custom Vehicle Operations™ to szczyt stylu i wzornictwa marki Harley-Davidson, dzięki efektownym elementom wykończenia, zaawansowanej technologii, ekskluzywnym komponentom i dbałości o szczegóły.

W roku 2021, modele CVO™ Street Glide® oraz CVO Road® Glide® będą wyposażone w całkowicie nowy system Harley-Davidson® Audio, opracowany przy współpracy z firmą Rockford Fosgate. Jest to zaawansowany system audio, wyposażony w głośniki i wzmacniacze zaprojektowane specjalnie dla motocykli Harley-Davidson®. System audio Harley-Davidson® wykorzystujący komponenty firmy Rockford Fosgate będzie również dostępny w dziale oryginalnych części i akcesoriów Harley-Davidson® jako wyposażenie dodatkowe do motocykli H-D® Touring wyprodukowanych w roku 2014 i nowszych, wyposażonych w system multimedialny Boom!™ Box.

MY21 CVO Street Glide

Każdy z czterech oferowanych w 2021 r. modeli CVO – CVO™ Street Glide®, CVO™ Road Glide®, CVO™ Limited i CVO™ Tri Glide® – posiada nowe opcje lakieru i najwyższej klasy akcesoria. Silnik Milwaukee-Eight® 117 V-Twin jest montowany wyłącznie w modelach CVO i jest to najmocniejsza jednostka napędowa oferowana jako wyposażenie fabryczne w motocyklach Harley-Davidson.

Nieustannie rozwijamy nowe technologie, aby jazda motocyklem była jeszcze bardziej intuicyjna. Wszystkie modele CVO™ są wyposażone w system RDRS Safety Enhancements (znany wcześniej RDRS). Ten zestaw technologii ma na celu zwiększenie pewności siebie kierowcy w nieoczekiwanych sytuacjach lub złych warunkach drogowych. Pakiet RDRS Safety Enhancements obejmuje: elektronicznie połączone hamulce z ulepszonym działaniem w zakręcie, układ ABS z działaniem w zakręcie, system kontroli trakcji z działaniem w zakręcie, system kontroli poślizgu z działaniem w zakręcie, system utrzymywania pojazdu na wzniesieniu (VHC), system monitorowania ciśnienia w oponach (TMPS).

Motocykl Harley-Davidson® Pan America™ – Premiera 22 lutego 2021

Całkowicie nowy motocykl Pan America™ 1250 zostanie zaprezentowany podczas wirtualnej inauguracji Harley-Davidson 2021 w dniu 19 stycznia.

Harley-Davidson® ujawni wszystkie szczegóły motocykla podczas oficjalnej premiery na kolejnym wydarzeniu wirtualnym w dniu 22 lutego 2021 roku.

Można się już zarejestrować na premierę Pan America™ na www.harley-davidson.pl

Dowiedz się więcej o wszystkich modelach 2021 lub zarezerwuj jazdę próbną na www.harley-davidson.pl

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany