Najnowsze dziecko Keanu Reeves’a: produkcja Arch1s, sportowego power-cruisera właśnie rusza - Motogen.pl

Do produkcji ma trafić Arch1s, najnowsze dziecko marki należącej do Keanu Reeves’a. Łączy cechy power-cruisera, sporta i cafe racera w minimalistycznej, ale i pięknej formie…

Projekt stworzony bez kompromisów inspirowany jest zarówno motocyklami sportowymi jak i cruisreami. Do napędu zastosowano dwucylindrową V-kę o kącie rozwarcia cylindrów 45 stopni. Ma pojemność 2032 ccm a maksymalny moment obrotowy sięga 156 Nm. Niestety, nie spełnia normy Euro 5. Ramę wykonano ze stali a stelaż pomocniczy z frezowanego aluminium. Jednak każdy z detali zwraca uwagę jakością wykonania, perfekcyjną jakością i świetnym stylem.

Arch1s monowahacz
Arch1s monowahacz…

Tylne zawieszenie to monowahacz współpracujący z amortyzatorem Ohlins. Z tej samej firmy zamówiono przedni widelec FGRT z pełną regulacją. Z carbonu wykonano felgi o średnicy 17 cali. W motocyklu znajdziemy mnóstwo ciekawostek np. sposób otwierania wlewu paliwa czy bak będącym maskownicą układu dolotowego. W Arch1s zrezygnowano z wszelkich elektronicznych asystentów, trybów pracy itp. pozostawiając tylko ABS z Boscha. Jeszcze nie wiadomo czy pojazd będzie oferowany w EU i jaka jest jego cena.

Arch1s wlew paliwa...
Arch1s wlew paliwa…

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany