Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności ze świata [WIDEO] Nowa Yamaha YZF-R6 pojawi się na targach Intermot? Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ze świata

[WIDEO] Nowa Yamaha YZF-R6 pojawi się na targach Intermot?

Wygląda na to, że wreszcie pojawi się poważna aktualizacja Yamahy R6. Tak wynika z klipu opublikowanego przez Yamaha Motor USA.

Producenci motocykli niechętnie wprowadzają zupełnie nowe generacje maszyn klasy Supersport, co wynika przede wszystkim z tego, że koszty opracowania takiego motocykla są równie wysokie jak w przypadku maszyn z bardziej prestiżowej klasy Superbike. Dużo wskazuje jednak na to, że po części dzięki wchodzącym w życie normom Euro 4 doczekamy się nowej R6.

 Z klipu, który pojawił się w serwisie YouTube ciężko cokolwiek wywnioskować poza tym, że dźwięk motocykla sugeruje nam właśnie nową, sportową 600-tkę. Co więcej - nowa R6 miałaby spore szanse na sukces na naszych rynkach, ponieważ Honda wycofuje CBR600RR i nie zapowiedziała jej następcy. Wszystko wyjaśni się 4 października, a więc w dniu konferencji prasowych na targach Intermot. Oczywiście redakcja Motogen będzie tam obecna, żebyście razem z nami jako pierwsi mogli zobaczyć gorącą nowość.

 

Więcej o motocyklach Yamaha Autor: Wojciech Grzesiak

Tagi

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
Nowa Yamaha YZF-R6 pojawi się na targach Intermot Nowa Yamaha YZF-R6 pojawi s...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści