Kobiety na 6. biegu startują z cyklem szkoleń z techniki jazdy! - Motogen.pl

Rusza cykl szkoleń „Kobiety na 6. biegu – w drodze do motocyklowej perfekcji”, przeznaczonych dla kobiet. Pierwsza taka impreza odbędzie się już 14 kwietnia, warto zatem jak najszybciej się zapisać!

Wspaniała wiadomość dla motocyklistek! Ania Jackowska, znana motocyklowa podróżniczka, zaprasza na cykl szkoleń z doskonalenia techniki jazdy, przeznaczonych tylko dla Pań – „Kobiety na 6. biegu – w drodze do motocyklowej perfekcji”. Uczestniczki wydarzeń będą szlifować umiejętności jazdy jednośladem w kameralnym, kobiecym gronie. Początek sezonu, to doskonały moment, aby zrobić kolejny krok w kierunku podniesienia umiejętności jazdy i zadbania w ten sposób bezpieczeństwo swoje i innych.

Kobiety na 6. biegu – co, gdzie i kiedy?

  • 14 kwietnia – „Wiosenna rozgrzewka na Pit Bikach” (Tor Modlin)
  • 19 maja – Szkolenie motocyklowe (Tor Modlin)
  • 25 maja – Szkolenie motocyklowe (Moto Park Toruń)
  • 15 czerwca – Szkolenie motocyklowej (ODTJ Opole)
  • 6-8 września – Turystyczny rajd po Beskidach (Szczyrk)

„Kobiety na 6. biegu” to autorski projekt szkoleniowy Anny Jackowskiej-Pluty, znanej jako Kobieta na Motocyklu, podróżniczki i organizatorki wyjazdów motocyklowych.

Celem projektu jest podniesienie bezpieczeństwa jazdy motocyklem w ruchu ulicznym wśród kobiet: Chciałabym zmotywować wszystkie kobiety, bez względu na ich wiek i doświadczenie, do rozwijania umiejętności jazdy motocyklem, doskonalenia techniki jazdy, przełamania strachu. Podchodzę do tego kompleksowo. Kobiety na 6. biegu to szkolenia na motocyklach, wspólne wycieczki w kobiecym gronie – to wszystko jest ważne, abyśmy jeździły lepiej, bezpiecznej i odpowiedzialnej – mówi Ania Jackowska.

Uczestniczki spotkań, oprócz nowej wiedzy i umiejętności, wyjadą ze szkoleń z super kosmetykami do czyszczenia kasku od Motul Polska. Ponadto, w tegorocznej edycji, dla uczestniczek przygotowano bardzo atrakcyjne nagrody, które będą mogły wygrać w konkursach przeprowadzanych podczas każdego szkolenia. Do wygrania będą rękawice i bielizna termiczna Rukka, czyli niezbędne rzeczy w motocyklowej codzienności. To będzie miły akcent na zakończenie każdego spotkania.
Dodatkowo, uczestniczki szkoleń motocyklowych będą brały udział w konkursie, w którym główną nagrodą jest kask Schuberth!

Parterami szkoleń są: Motul Polska, Pirelli Polska, Yamaha Motor, Polski Związek Motorowy, Rukka Polska, Schuberth Polska, FIM woman in Motorcycling oraz Kobiety w Motorsporcie PZM.

Więcej informacji:

www.aniajackowska.pl

https://www.facebook.com/KobietaNaMotocyklu

Chcesz wziąć udział w kolejnej edycji, zgłoś się: [email protected].

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany