Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli W USA wybrano najładniejszy… motocykl policyjny Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

W USA wybrano najładniejszy… motocykl policyjny

Podczas targów COPSWEST, które odbyły się w słonecznej Kalifornii, wybrano najładniejszy motocykl policyjny. Wygrały motocykle z Marany w stanie Arizona.

W konkursie brały udział jednostki Policji z zachodniego wybrzeża, a pierwsze miejsce zdobyły maszyny Victory zakupione przez Marana Police Department. W Stanach Zjednoczonych obowiązuje znacznie większa dowolność jeśli chodzi o barwy sprzętów policyjnych. Motocykle Victory Stealth Commander, które jeżdżą w Maranie, są pierwszymi w skali kraju, które pomalowano w kolorze czarny mat. Boczne ścianki zbiornika paliwa pomalowano na biało, a całość uzupełniają ciemne napisy.

Policja w Maranie zamówiła łącznie cztery takie motocykle, a dwa z nich już pełnią służbę na tamtejszych drogach. Wyposażono je między innymi w radary, siodło przystosowane do bocznego montażu strzelby lub karabinu szturmowego, pokaźne gmole, szybę z regulacją wysokości oraz nadajnik do automatycznego otwierania bramy garażowej.

COPSWEST to targi dla przedstawicieli i pracowników agencji pilnujących bezpieczeństwa publicznego i odbywają się co roku w Long Beach.

 

Autor: Wojciech Grzesiak

Tagi

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
Motocykle Victory zamówione przez departament Policji w Maranie Motocykle Victory zamówione...
Victory z departamentu Policji w Maranie Victory z departamentu Poli...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści