Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności z kraju Sensacja! Motocyklista zimą pędził ponad 200 km/h! Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Z kraju

Sensacja! Motocyklista zimą pędził ponad 200 km/h!

W pierwszy weekend lutego zima dla motocyklistów okazała się wyjątkowo łaskawa. Na chwilę mróz odpuścił, a suchy asfalt rozgrzał się do temperatury 9 stopni na plusie. To sprawiło, że całe „stada” motocyklistów przerwały zimowy sen. Ta krótka chwila wystarczyła, żeby wróciły do mediów stałe, sezonowe tematy, czyli nigdy nie nudząca się nagonka na motocyklistów.

No i czytam „artykuł” w Interii, jak to motocykliści latają po 200 km/h zimą, a biedna policja musi ich łapać, bo otóż złapali „przebiśniega”, który ponoć jechał z prędkością 211 km/h – jako dowód film z pościgu, a właściwie dojazd nieoznakowanego zapewne radiowozu do motocyklisty, który na pewno jechał za szybko, ale czy 211 km/h? W końcu liczby pojawiające się na ekranie to prędkość samochodu, a nie jadącego przed nim motocykla. Bardzo dobitnie wykazał dziurę w systemie Krzysztof H., nasz rajdowiec i celebryta, który udowodnił, że policjanci chcąc go dogonić jechali ponad 200 km/h, a nie on. W jego przypadku choć zapoczątkowano ostracyzm społeczny, to ostatecznie przyznano mu rację.

 

Oczywiście nie popieram jazdy z wielkimi prędkościami po drogach publicznych, a już w szczególności zimą, przy warunkach tak słabej przyczepności. Uważajcie na siebie, nie przeginajcie. Ponoć „sezon” 2019 zabrał już jednego z nas… Nie dajcie się zabić i sami nie zróbcie sobie krzywdy.

 

oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści