Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Relacje POŁUDNIE – PÓŁNOC CZĘŚĆ 2: STODWUDZIESTKĄPIĄTKĄ PRZEZ CAŁĄ POLSKĘ W JEDEN DZIEŃ - REALITY SHOW Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Relacje

POŁUDNIE – PÓŁNOC CZĘŚĆ 2: STODWUDZIESTKĄPIĄTKĄ PRZEZ CAŁĄ POLSKĘ W JEDEN DZIEŃ - REALITY SHOW

Przed Wami druga część reality show, w której trzech dziennikarzy Motogen: Szymon, Maciek i Kuba toczą nierówną walkę z czasem. Wyzwanie polegało na przejechaniu całej Polski od wschodu do zachodu słońca na stodwudziestkachpiątkach.

Miłego oglądania.

 

 

Projekt w skrócie:

72 litry przepalonego paliwa, 900 kilometrów trasy, 17 h w siodle i średnia prędkość wynosząca prawie 53 km/h – oto bilans podróży trzech dziennikarzy Motogen.pl: Szymona, Maćka i Kuby, którzy postanowili w najdłuższy dzień w roku zobaczyć wschód słońca w Bieszczadach, a zachód nad Bałtykiem. Ich pojazdy to: Yamaha YZF-R125 (15 KM), Junak RS125 (9,65 KM) i Honda MSX125 (9,8 KM).

Ekipa wyruszyła we wtorek o 4:22 z tarasu widokowego nad wsią Muczne w Bieszczadach. Jest to najdalej położona na południu Polski osada, do której skład dotarł dzień wcześniej o 22:00 przetransportowany wyjątkowo ładownym i funkcjonalnym Nissanem Navarra. Nad ranem było buro i ponuro, a wschód odbył się poza naszą świadomością – gdzieś daleko za chmurami. Jedyne co mogliśmy stwierdzić, to że wstał dzień. Nasze zadanie było proste: dotrzeć do Rozewia, czyli najdalej wysuniętego punktu na północy Polski przed zachodem. Udało się, ledwo, bo po drodze mieliśmy sporo przygód.  

 

ZOBACZ PIERWSZY ODCINEK 

 

 

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
oceń ten materiał:
POŁUDNIE – PÓŁNOC CZĘŚĆ 2: STODWUDZIESTKĄPIĄTKĄ PRZEZ CAŁĄ POLSKĘ W JEDEN DZIEŃ - REALITY SHOW POŁUDNIE – PÓŁNOC CZ 2: STO...
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści