Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Relacje Motorcycles Show Wrocław 2017 – targi z klimatem Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Relacje

Motorcycles Show Wrocław 2017 – targi z klimatem

Motorcycles Show potwierdziło regułę: Wrocław pod każdym względem jest stolicą klimatu. Targi, chociaż nie największe w Polsce zdecydowanie brylują pod względem jakości wystawy.

Jedna z najmniejszych powierzchni wystawienniczych powinna być wadą. Tymczasem klimat Hali Stulecia i czytelność rozkładu stoisk powoduje, że odwiedziny targów są przyjemnością. Organizator przygotował dużo atrakcji; oprócz wystawców prezentujących motocykle i akcesoria znajdziemy mnóstwo stoisk customowych, kilka ekspozycji retro, wystawę motocykli policyjnych czy militaria.

 

 

YZR-M1 Valentino Rossiego...

 

Fani MotoGP znajdą oryginalną YZR-M1 Valentino Rossiego, a każdego faceta powinno także przyciągnąć fenomenalnie zaopatrzone stoisko z wszelkiego rodzaju modelami samochodów i motocykli. Ciekawostką są miniatury polskich prototypów, a także pojazdy specjalne na bazie autobusów. Uważny czytelnik spostrzeże mnóstwo aut i jednośladów z epoki PRL oraz przedwojennych.

 

 

Pojazdy z PRL - na pierwszym planie WFM Osa...

 

Spragnieni i głodni mogą posilić się w food truckach zlokalizowanych wokół Hali Stulecia, lub w barach (trójkołowe Piaggio) na terenie wystawy. W bliskim sąsiedztwie targów znajduje się park z ławkami, idealny do odpoczynku, fontanna multimedialna oraz słynne na cały kraj wrocławskie ZOO.

 

 

Militiaria...

 

To wszystko powoduje, że odwiedziny targów mogą przeobrazić się w rodzinną wycieczkę. W imieniu organizatorów i swoim serdecznie zapraszamy, tym bardziej, że w weekend przewidziano atrakcje, prezentacje a także ekstremalny występ Freestyle Family.

oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści