Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Akcesoria motocyklowe Lubisz mieć komfort i wygodę? Pomyśl o automatycznym systemie do smarowania łańcucha Scottoiler Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Akcesoria

Lubisz mieć komfort i wygodę? Pomyśl o automatycznym systemie do smarowania łańcucha Scottoiler

Smarowanie łańcucha to rzecz prosta, ale uciążliwa. Motocykliści użytkujący maszyny napędzane łańcuchem wiedzą o tym doskonale. Jeżeli jesteś jednym z tych, którzy całe wakacje spędzą w siodle, lub najzwyczajniej nie przepadają za samodzielną obsługa łańcucha to koniecznie powinna cię zainteresować oferta urządzeń do automatycznego smarowania łańcucha firmy Scottoiler.

Scottoiler to bardzo ciekawe rozwiązanie, które wyklucza uciążliwe prace obsługowe łańcucha, ale również zapewnia mu nawet siedmiokrotnie dłuższą żywotność. Niemożliwe? A jednak! Nie tylko z testów producenta, ale również od wielu zadowolonych użytkowników wiemy, że z urządzeniem Scottoiler żywotność łańcucha na poziomie 40 000 km nie jest niczym nadzwyczajnym. Scottoiler oferuje obecnie dwa rodzaje urządzeń smarujących.

V-System, E-System – jaka to różnica?

Pierwszy z nich to V-System dostępny w cenie 499 zł. Ten typ urządzenia występuje również w dedykowanych wersjach do motocykli Triumph, Ducati,. Suzuki, Kawasaki i KTM.

 

Scottoiler V-system

 

Zasada działania jest prosta, a zarazem niezwykle skuteczna. Olej smarujący umieszczony w specjalnym zasobniku spływa wskutek siły ciężkości. Natomiast za odpowiednią ilość oleju podawanego na łańcuch dba zawór sterowany za pomocą próżni wytwarzanej przez silnik motocykla.


Drugie z urządzeń to model E-System dostępny w cenie 1199 zł. Tym razem do głosu doszła elektronika, która w całości steruje pracą olejarki. Zestaw E-System wymaga niewielkiej dostawy prądu z akumulatora motocykla. Wyposażony jest w czujnik wibracji i akcelerometr. Dzięki temu dawka oleju podawana na łańcuch mierzona jest bardzo precyzyjnie i tylko w czasie jazdy. W zestawie znajduje się również wyświetlacz, który pozwala kontrolować poziom oleju w zasobniku, temperaturę otoczenia oraz pracę pompy podawczej.

 

Scottoiler e-system


Co najważniejsze, montaż urządzeń nie jest skomplikowany i aby je zainstalować, nie jest wymagana wizyta w serwisie motocyklowym.

Pozostałe akcesoria w ofercie Scottoiler

Uniwersalna końcówka smarująca z podwójną dyszą umożliwiająca obustronne smarowanie, cena 139 zł.

 

Dodatkowy elastyczny zbiornik oleju, cena 169 zł.

 

Scottoiler - zbiornik oleju pod tablicą rejestracyjną motocykla

 

Dodatkowy zbiornik oleju montowany pod tablicą rejestracyjną, cena: 239 zł.


Uniwersalny tempomat do kierownic 22 mm, cena 49 zł.

 

Uniwersalny tempomat do kierownic 22 mm z większą powierzchnią podparcia, cena 49 zł.


Uniwersalny tempomat do kierownic 25,4 mm, cena 49 zł.

 

Pełna oferta urządzeń Scottoiler dostępna jest w sieci sklepów Inter Motors oraz na www.intermotors.pl, Infolinia: 801 88 20 88.

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
...
oceń ten materiał:
Gama produktów Scottoiler do smarowania łańcucha i nie tylko Gama produktów Scottoiler d...
Scottoiler zestaw V-system Scottoiler zestaw V-system
Scottoiler zestaw E-system Scottoiler zestaw E-system
Scottoiler - zbiornik oleju pod tablicę rejestracyjną motocykla Scottoiler - zbiornik oleju...
Scottoiler zestaw V-system Scottoiler zestaw V-system
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści