Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Ciekawostki ze świata motocykli Jak skutecznie zabezpieczyć motocykl przed kradzieżą - Honda CRF 1000L Africa Twin Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ciekawostki

Jak skutecznie zabezpieczyć motocykl przed kradzieżą - Honda CRF 1000L Africa Twin

Musisz zostawić swój pojazd na noc w nieznanym sobie miejscu. Jak zadbać o to, by w tym miejscu pozostał do rana? Jakich blokad i w jaki sposób użyć?

Niektórzy twierdzą, i całkiem słusznie, że najlepszym zabezpieczeniem pojazdu jest ubezpieczenie AC. Tylko, że ono wcale nie chroni twojego ukochanego motocykla przed zakusami złodzieja, a jedynie zabezpiecza jego szacowaną wartość w pieniądzach, abyś po kradzieży nie poniósł finansowej straty. Co jednak, jeżeli chcesz zawsze wracać SWOIM motocyklem do domu, np. po wizycie u znajomego, kiedy swój sprzęt musisz zostawić na ulicy?

 

Jedna rzecz to odpowiedni wybór blokad – chodzi tu o ich jakość i stopień w jakim zabezpieczają pojazd. Druga sprawa, to odpowiednie ich wykorzystanie, wyciśnięcie z nich maksymalnego potencjału ochronnego dla twojego motocykla. Można przypiąć motocykl najlepszymi blokadami, ale w taki sposób, który złodziejowi wcale nie utrudni zbytnio zadania. Pokażę wam jak kombinowałbym ze skutecznym zabezpieczeniem Hondy Africa Twin.

 

Materiał zrealizowany podczas Projektu Lato, który nie odbyłby się bez udziału firm: ENEOSBGŻI’M Inter Motors oraz TRW.

 

 

Więcej o motocyklach Honda

Powiązane materiały

POBIERZ WIĘCEJ
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści