Motogen.pl nadaje z Trójmiasta czyli rozpoczynamy Projekt Lato - Motogen.pl

O co chodzi w Projekcie Lato z Motogenem? Myliłby się ten, kto pomyślałby, że będzie to nasz wakacyjny odpoczynek. Nic z tych rzeczy! Projekt Lato to pierwsza i jedyna w polskich mediach motocyklowych akcja, w którą na tak dużą skalę zaangażowały się wszystkie wiodące marki motocyklowe, takie jak: Honda, Yamaha, BMW, Harley-Davidson, Ducati, Aprilia, Moto Guzzi, Norton, SYM, Mondial, Piaggio, Vespa, Kymco, Benelli, Keaway.

Nad całym wydarzeniem patronat objęły firmy: Eneos, BGŻ, I’M Inter Motors oraz TRW.

Główne założenia projektu to wyjście do Was, motocyklistów, przebywających nad polskim morzem, spędzenie z Wami czasu. Chcemy się z Wami spotykać, rozmawiać, jeździć. Chcemy dać się poznać jako grupa ludzi zarażona zdrową, jednośladową pasją, którą chcemy realizować wspólnie z innymi pasjonatami – Wami!

Wspaniałe okoliczności nadmorskiej przyrody, kręte drogi Wybrzeża oraz Kaszub będą areną testową dla maszyn dostarczanych nam przezimporterów marek. O każdej z nich będziemy mówić przez wybrany wakacyjny tydzień. Przez 7 dni będziemy jeździli motocyklami danej marki, mówili o nich, testowali je i prezentowali je Wam na naszym serwisie i w naszych social mediach.

Kulminacją tygodnia marki będzie sobotnia wspólna z wami przejażdżka po Wybrzeżu lub Kaszubach, która wystartuje spod salonu trójmiejskiego dealera danej marki.

Gdzie można będzie nas spotkać? Oprócz wyżej wspomnianych przejażdżek (najbliższa wystartuje w sobotę, 14 lipca spod salonu Honda Pomirski ul.Słowackiego 153 w Gdańsku, gdzie będziemy rozdawać motocyklowe upominki a także wywalczyliśmy znaczne rabaty i mega promocje) będziemy częstymi gośćmi motocyklowej knajpy Wild Dogs (ul. Wały Jagiellońskie 2/4, Gdańsk) gdzie co środę postaramy się zorganizować prokazy filmowe o tematyce motocyklowej. Ponadto nie odmówimy sobie przyjemności odwiedzania kultowej restauracji Parkowa (ul.Jelitkowska 57 w Gdańsku) na wysokości której, w pasie plażowym znajdziecie naszą nadmorską bazę.

Ale to nie wszystko. Będą nas odwiedzać różni goście z motocyklowego świata: sportowcy, podróżnicy, blogerzy oraz redaktorzy zaprzyjaźnionych pism i portali motocyklowych.

Serdecznie zapraszamy Was do wspólnego plażowania i… oczywiście rozmów o motocyklach. Będziemy na bieżąco informować Was gdzie i kiedy możecie nas spotkać! Liczymy, że do nas dołączycie,opowiecie swoje motocyklowe historie, pokażecie sprzęty, którymi jeździcie i dacie znać o czym chcielibyście u nas przeczytać i co motocyklowego możemy dla Was zrobić na portalu Motogen.pl

Ponizej znajdziecie harmonogram tygodni marek:

  • 9-15 lipca                      HONDA
  • 16-22 lipca                    MOTOR-LAND
  • 23-29 lipca                    YAMAHA
  • 30 lipca-5 sierpnia         BMW
  • 6-12 sierpnia                 DUCATI, APRILIA, MOTO GUZZI, NORTON
  • 13-19 sierpnia               VESPA, PIAGGIO, MONDIAL, SYM
  • 20-26 sierpnia               HARLEY-DAVIDSON

Więcej o motocyklach Benelli