Logowanie/Rejestracja

Zaloguj się

Na swoje konto

Zarejestruj się

Załóż konto
Szukaj
Szukaj

SZUKAJ

w 3 sekundy lub mniej
motogen.pl Aktualności Aktualności ze świata Harley Davidson Bronx - jaki będzie? Drukuj Poleć znajomemu Poleć znajomemu

Ze świata

Harley Davidson Bronx - jaki będzie?

Harley Davidson zgłosił w biurze patentowym nową nazwę handlową - "Bronx" oraz "Harley Davidson Bronx". Jego specyfikacja oraz data prezentacji nie są jeszcze znane, ale pewne rzeczy możemy domniemać.

Bronx, czyli nazwa dzielnicy w Nowym Yorku kojarzy się z patologią, klimatycznymi, ciemnymi zaułkami, oraz specyficzną zabudową. Jest zamieszkany przez ludność czarnoskórą oraz pochodzenia latynoskiego. Jesteśmy zatem pewni, że konstrukcja będzie nosiła miks powyższych cech.

 

Latynosi i afroamerykanie lubią tuningowane motocykle, ich przeróbki mają sporo polerowanego aluminium, wielkie koła obute w niskoprofilowe opony, oraz krzykliwe malowania. Dzielnica owiana mroczną chwałą może wnosić w projekt ciemne barwy i "zły" ponury wygląd.

 

Czy HD Bronx będzie przypominał tego customa?

 

Jesli miałbym obstawiać wygląd Harley-Davidsona Bronxa to stawiam na wielką przednią felgę, polerowane detale i ciemne barwy. Oparty naturalnie na najmocniejszych, seryjnych silnikach.

 

Harley niedawno ogłosił, że jego celem jest stworzenie stu nowych modeli w ciągu najbliższych dziesięciu lat, dlatego jesteśmy pewni, że jego prezentacja nie będzie odległa.

 

 

Więcej o motocyklach Harley-Davidson
oceń ten materiał:
PRAWA AUTORSKIE © 2006-2011: Motogen Logo WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Szukaj W Górę Zgłoś nieodpowiednie treści